Agata Młynarska kupiła apartament wart miliony. Za tę cenę można mieć sześć mieszkań

2021-10-12 6:01
Agata Młynarska kupiła mieszkanie za trzy miliony
Autor: instagram Agata Młynarska kupiła mieszkanie za trzy miliony

Agata Młynarska (56 l.) mieszka w luksusach. Dziennikarka kupiła upragnione mieszkanie w samym centrum Warszawy, które liczy prawie 100 metrów kwadratowych. Jak dowiedział się "Super Express" gwiazda zapłaciła za nie miliony. Na taki zakup stać tylko bogaczy. Poznajcie szczegóły.

Agata Młynarska, która dwa lata temu kupiła piękny dom w Hiszpanii, właśnie nabyła kolejną nieruchomość, tym razem w Warszawie. Gwiazda TVN właśnie skończyła remont swojego nowego gniazdka, które mieści się w samym centrum stolicy w pięknej kamienicy. Dziennikarka pochwaliła się wnętrzami na swoim Instagramie. Apartament Młynarskiej zachwyca połączeniem nowoczesnego stylu z antykami. - Jesteśmy stałymi bywalcami takiego miejsca jak Bronisze. Dwa fotele, które są w salonie, są kupione na Broniszach, były w strasznym stanie, my je odnowiliśmy. Są to sygnowane meble, oryginalne z lat 20. Mam bardzo dużo pamiątkowych książek, które jeszcze pamiętają czasy moich studiów i nie tylko, także bibliotekę moich dziadków i pradziadków. Jest radio, które stało w domu w Komorowie u moich dziadków, na którym słuchano rozgłośni Wolna Europa - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Apartament z historią

W mieszkaniu jest duży salon z otwartą kuchnią, ogromna sypialnia, pokój gościnny i duża łazienka z oknem, z którego widać piękne drzewa. Okazuje się, że mieszkanie ma swoją historię. - Od właściciela, którym nam to sprzedawał, dowiedzieliśmy się, że mieszkała tutaj kochanka Bieruta. Te ściany dużo widział i słyszały - dodała.

Mieszkanie warte miliony

Gwiazda za apartament, który ma prawie 100 metrów musiała zapłacić około 3 miliony złotych. Teraz kiedy jego wnętrze zaprojektował Krzysztof Miruć znany z programów "Remont razem", jego wartość jest jeszcze większa.

ZOBACZ: Dramat Jerzego Połomskiego. Chciałby wrócić do domu, a nie może

Agata Młynarska o swoich chorobach: Jestem w trakcie leczenia biologicznego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE