Agata Młynarska szczerze wyznaje: "Na maxa pilnuję diety, ale z piciem mam problem"

2021-10-16 13:34
 Agata Młynarska szczerze wyznaje: Na maxa pilnuję diety ale z piciem mam problem
Autor: akpa Agata Młynarska szczerze wyznaje: "Na maxa pilnuję diety ale z piciem mam problem"

Agata Młynarska nigdy nie ukrywała swoich problemów ze zdrowiem. Otwarcie mówi o chorobach i dolegliwościach, z którymi się zmaga. Często wrzuca do sieci szczegóły dotyczące etapów leczenia, czy preparatów, które pozwalają jej normalnie funkcjonować. Teraz wyznała, że ma problemy z piciem, które zauważyła nawet jej lekarka. "Podczas ostatniej wizyty kontrolnej dostałam opeer od mojej pani doktor", napisała prezenterka.

Agata Młynarska od lat bardzo cierpi. Wszystko przez chorobę, która powoduje wiele przykrych dolegliwości. "To nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunka, wymioty, bóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa. I jednocześnie astma jako choroba współtowarzysząca, duszności, alergia, kichanie", wymieniała prezenterka podczas webinaru "Nieswoiste choroby zapalne jelit - chcę wiedzieć. Patient Empowerment Academy - seksualność w NZJ”. Wszystkie te objawy związane są z chorobą Leśniowskiego-Crohna, czyli nieswoistego zapalenia jelit, na którą cierpi już od lat.

ZOBACZ KONIECZNIE: Agata Młynarska jest poważnie chora. W Hiszpanii nie zdołali jej pomóc. Cała nadzieja w polskich lekarzach

Prezenterka musi być stale pod kontrolą lekarza i przestrzegać diety. Okazało się, że w ostatnim czasie właśnie z tym ma ogromny problem. A dokładnie z piciem odpowiedniej ilości płynów, czyli trzech litrów dziennie, która jest niezbędna do prawidłowej pracy jelit. Szczególnie w przypadku choroby Agaty. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się tym problemem z fanami.

"Podczas ostatniej wizyty kontrolnej dostałam opeer od mojej pani doktor, że za mało piję. No i za mało mam w diecie owoców i warzyw. Bo to nie jest takie łatwe, żeby wszystko połączyć. A najlepiej jeszcze do tego nie denerwować się etc Znacie to? Na maxa pilnuję diety ale z piciem mam problem. Nie wyrabiam normy", napisała.

Jednocześnie poinformowała, że znalazła sposób, żeby sobie z tym poradzić. Zaopatrzyła się w gotowe soki warzywno-owocowe, które zaczęła pić. Ma nadzieję, że dzięki nim rozwiąże swoje problemy.

"Ja teraz muszę się „dowodnić” więc to jedyna metoda. Nie byłabym w stanie tego wytworzyć sama w domu (...) A dla moich jelit nawadnianie to podstawa, dla skóry etc a tu picie + warzywa i owoce", wyjaśnia w komentarzach pod postem.

Miejmy nadzieję, że Młynarska szybko poradzi sobie z tym problemem. W końcu to bardzo ważna sprawa w jej przypadku. Szczególnie, że Agata zmaga się nie tylko z chorobą Leśniowskiego-Crohna, ale również, jak wyznała ostatnio, cierpi na chorobę autoimmunologiczną - fibromialgię. To przewlekła niezapalna choroba reumatyczna tkanek miękkich. Młynarska musi zmierzyć się z ogromnym bólem, sztywnieniem ciała, czy ogólnym wyczerpaniem. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć prezenterce dużo zdrowia!

Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy nadajesz się na gwiazdę

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:
Agata Młynarska o swoich chorobach: Jestem w trakcie leczenia biologicznego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE