Agata Młynarska

i

Autor: AKPA

Agata Młynarska o menopauzie: Nocne poty, suchość w pochwie i..

2022-06-25 5:04

Menopauza to trudny czas dla kobiet. Przekonała się o tym Agata Młynarska (57 l.). Dziennikarka przeżywała prawdziwe katusze. Nocne poty i dodatkowe kilogramy to nie wszystko, przez co przechodziła. To co powiedziała przeraża. Zobaczcie sami.

Menopauza, czyli przekwitanie, dotyka każdą kobietę. Niestety wiele pań boryka się z nieprzyjemnymi objawami. Do tego grona należy Agata Młynarska, która postanowiła pokrzepić inne panie i opowiedziała o sobie. Gwiazda TVN na Instagramie zaprosiła do rozmowy ginekolog Martynę Sikorę, która zdradziła w jaki sposób można pozbyć się niektórych objawów.

– Menopauza to nie jest fajny stan. Zacznę od tego tematu, bo jest najbliższy memu sercu. W wieku dojrzałym menopauza dewastuje ciało – zaczęła doktor ginekolog Sikora. – Podczas menopauzy są poty nocne, trzeba wstawać i się przebierać - dodał. 

– To jest okropne, przechodziłam to – odpowiedziała Agata.

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek zdradziła, jak naprawdę wyglądają jej relacje z Marcinem Hakielem. Zaskakujące wieści! WIDEO

W rozmowie ze specjalistką dziennikarka przyznała, że przytyła. Opowiedziała też o innych dolegliwościach. 

– Właśnie kiedy już odchowałyśmy dzieciaki, kiedy sobie myślimy, że pożyjemy, to masz... Nie możesz się wyspać. Należy się tylko zastrzelić, ale można przez to przejść – dodała. – Nawet jeśli byłam zmęczona i zasypiałam ze zmęczenia, to i tak paliły mi się lampy w głowie. Zanim zasnęłam, przewracałam się z boku na bok. Kiedy zasnęłam, to bardzo szybko się budziłam na siku. To jest ważny temat, bo w trakcie menopauzy częściej sikamy – wyznała szczerze.

Agata Młynarska i ginekolog Martyna Sikora zdradziły metody, które są bardzo pomocne w czasie menopauzy. Można sobie pomóc dzięki odpowiednim lekom oraz zabiegom, które ginekolog wykonuje po wspólnym konsultacjach z dr Anną Płatkowską. 

Zobaczcie całą rozmowę dziennikarki z ginekolog. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE