Agata Rubik niedawno wyleciała do Ameryki, a teraz taka nowina! Pozostało tylko odliczanie

2023-12-01 15:39

Agata Rubik wraz z mężem od kilku miesięcy wiodą szczęśliwe życie w Stanach Zjednoczonych. Para co chwilę zdaje relacje ze swojego życia w Miami. Ostatnio Agata Rubik na swoich mediach społecznościowych poinformowała o ważnej dacie! Zaczęto już wielkie odliczanie!

Agata Rubik

i

Autor: AKPA Agata Rubik zapłaciła za wizytę w szpitalu w USA

Rodzina Rubików w lipcu postanowiła dokonać zmian w swoim życiu i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Agata Rubik na bieżąco relacjonuje na swoim Instagramie życie w Miami. Ostatnio miała wyjątkowo pechowy czas. Żona popularnego kompozytora trafiła na ostry dyżur z powodu problemów z oczami. Szpital za ten pobyt wystawił jej rachunek na 200 dolarów. Teraz influencerka pośpieszyła z kolejnymi sensacyjnymi wiadomościami! Już zaczęła wielkie odliczanie! Poznajcie szczegóły! 

Agata Rubik przekazuje radosną nowinę! Odliczanie rozpoczęte!

Agata Rubik znana jest z tego, że informuje swoich obserwujących o ważnych wydarzeniach w jej życiu. Tak było i tym razem! O ważnym wydarzeniu, które już lada moment poinformowała po romantycznej kolacji ze swoim mężem, Piotrem Rubikiem, który ostatnio bardzo często podróżuje, zatem takie chwile są na wagę złota. Influencerka po kolacji poinformowała o ważnej dacie. Sama zaczęła już odliczanie. Chodzi bowiem o jej zbliżające się urodziny, które odbędą się już 12 grudnia.

- Grudzień! Za 12 dni moje urodziny - napisała na InstaStories Agata Rubik.

Zobacz poniższą galerię: