Agata Rubik, Piotr Rubik

i

Autor: AKPA / Wojtalewicz Jarosław

Też to widzicie?!

Agata Rubik wrzuciła zdjęcie. "Poleciałaś z Photoshopem!". Zareagowała

2022-12-21 12:31

Agata Rubik (36 l.) wyleciała z rodziną do Australii, gdzie spędzą tegoroczne święta. Nie obyło się oczywiście bez instagramowej relacji i nieoczywistych postów. Pod jednym celebrytka mogła przeczytać uszczypliwy komentarz. Internautka stwierdziła, że żona znanego muzyka znacząco przerobiła opublikowane zdjęcie.

Agata i Piotr Rubikowie (54 l.) wylecieli, by po raz kolejny święta spędzić poza granicami Polski. Wybrali Australię, która ma dla nich szczególne znaczenie, gdyż tam zakochani odbyli jedną z pierwszych podróży jako para i często tam wracają. Teraz swoją pasją zarażają także córki, które są obecne ze znanymi rodzicami na miejscu. Celebrytka pokazała już, w jakich luksusowych warunkach przyszło im podróżować na inny kontynent. Następnie podzieliła się zdjęciem, na którym widać zmęczenie. Jedna z fanek uznała jednak, że Agata przerobiła je.

Agata Rubik wrzuciła zdjęcie. "Poleciałaś z Photoshopem"! Zareagowała

Selfie Agaty i Piotra Rubików rozbawiło znaczącą część internautów. Niektórzy uznali jednak, że żona muzyka, zanim opublikowała zdjęcie, nieco przy nim majstrowała.

Haha, ale poleciałaś z aplikacją Photoshop, odmładzając. Lol, zero wstydu - możemy przeczytać.

Agata Rubik nie pozostała obojętna na tak uszczypliwą uwagę i postanowiła odpowiedzieć.

- Słaba z Pani specjalistka - stwierdziła.

Faktycznie, trudno dostrzec jakiekolwiek zmiany graficzne w niepozowanym zdjęciu, na co zwrócili uwagę inni internauci.

- Takie z zaskoczenia najlepsze!

- Olać te złośliwości, zazwyczaj jest to wynikiem zwykłej zazdrości. Moim zdaniem są to osoby niedowartościowane, chciałyby bardzo dorównać, a nie dają rady.

- Ujęcie pierwsza klasa!

Mamy nadzieję, że jakość kolejnego zdjęcia, jakie opublikuje znane małżeństwo, nie będzie w żaden sposób kwestionowana. Warto jednak dodać, że gwiazdy przyzwyczaiły się już do tak abstrakcyjnych uszczypliwości.

Sonda
Co sądzisz o związkach z dużą różnicą wieku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany