Agnieszka Chylińska ma anoreksję?

2016-01-23 3:00

Czy to może być prawda? Fani Agnieszki Chylińskiej (40 l.) drżą o jej zdrowie i wręcz błagają swoją ulubioną artystkę, żeby... przytyła! Pod najnowszymi zdjęciami na jej profilu w internecie pojawiło się aż kilkaset komentarzy dotyczących jej wyglądu.

"Martwię się, że za tą bardzo szczupłą sylwetką kryje się jakaś poważna choroba i, sądząc po ilości komentarzy o pani figurze, nie tylko ja się martwię" - pisze na Facebooku Chylińskiej jedna z jej fanek. "Zacznij jeść i zacznij normalnie wyglądać, bo dołączyłaś już do bandy anorektyczek z kośćmi na twarzy" - dodaje inny oburzony internauta. "Aga, spójrz na komentarze. Fani proszą cię o dodatkowe kilogramy!" - apelują inni.

I nie ma się co dziwić. Chylińska w ostatnich miesiącach rzeczywiście sporo schudła, a swoją wychudzoną sylwetkę zaczęła zasłaniać obszernymi ubraniami. Sama tłumaczy, że schudła, bo ugania się po domu za trójką dzieci. Menedżerka gwiazdy zapewnia jednak, że Agnieszka jest zdrowa.

Zobacz: Bal Dziennikarzy 10 lat temu - zobacz, jak w ostatniej dekadzie zmielini się: Tadla, Szulim, Rusin

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE