Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA/Podlewski Agnieszka Chylińska

Pełne zaskoczenie!

Agnieszka Chylińska na Top of The Top Sopot Festival pokazała nowe tatuaże! Zrobiła je na twarzy!

2022-08-17 21:15

Agnieszka Chylińska (46 l.) jako pierwsza pojawiła się na scenie drugiego dnia Top of The Top Sopot Festival 2022. Od razu w oczy rzuciły się nowe tatuaże piosenkarki. Co ciekawe, zrobiła je sobie na twarzy!

Agnieszka Chylińska od lat jest na topie. Fani uwielbiają jej piosenki, a także chętnie oglądają ją w roli jurorki "Mam talent!". Z pewnością to dość charakterystyczna postać polskiego show-biznesu. Nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem, a jej ciało zdobi mnóstwo tatuaży. Teraz gwiazda poszła o krok dalej i zdecydowała się tatuaże na twarzy! Pochwaliła się nimi na Top of The Top Sopot Festival 2022.

Agnieszka Chylińska ukrywa to przed wszystkimi. Padła nazwa choroby z jaką mogą zmagać się jej dzieci

Agnieszka Chylińska chwali się nowymi tatuażami

Agnieszka od lat kolekcjonuje na swoim ciele tatuaże. Jak się okazuje nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. Na Top of The Top Sopot Festival 2022 gwiazda zaśpiewała swoje największe hity. Jednak wielu było pod wrażeniem nie tylko jej wokalnych umiejętności, ale tego co pojawiło się na jej twarzy! Agnieszka ma nowy tatuaż na czole, tuż przy linii włosów. To napis: "blessed". Natomiast na prawym policzku widnieje zdanie:  "Never ending sorry". 

W galerii poniżej, możecie zobaczyć, jak teraz wygląda Chylińska:

Sonda
Podobają Ci się nowe tatuaże Chylińskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE