Agnieszka Chylińska przebrała się za... mężczyznę! Szykuje się coś nowego

2022-07-27 20:20

Agnieszka Chylińska (46 l.) w roli... mężczyzny?! Tak promuje nowy singiel. Kiedy premiera "Jest nas więcej" i co tym razem przygotowała dla nas piosenkarka? Wokalistka przy okazji podzieliła się refleksjami dotyczącymi obecnych czasów, panujących nastrojów oraz siły muzyki. Zgadzacie się z nią?

Agnieszka Chylińska z... wąsem. O co chodzi?!

i

Autor: AKPA/Niemiec

Agnieszka Chylińska promuje nowy singiel. W teledysku do "Jest nas więcej" pojawiła się z... wąsem!

Agnieszka Chylińska z... wąsem?! Piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych zapowiedź swojego nowego, muzyczno - filmowego projektu. Mariaż tych dwóch dziedzin sztuki powstał na potrzeby promocji nowego singla artystki, zapowiadającego jej kolejną płytę. 

W teledysku Agnieszka Chylińska pojawia się w niecodziennej stylizacji. Ucharakteryzowano ją na... mężczyznę! Gęsty wąs na twarzy wokalistki to zatem tylko część artystycznego projektu, w którym udział bierze m.in. Adam Woronowicz. Premierę nowego singla Agnieszki Chylińskiej, "Jest nas więcej", zaplanowano na najbliższy piątek, 29 lipca 2022 roku.

Agnieszka Chylińska zaprosiła też fanów do dyskusji na temat siły muzyki, zwłaszcza w obecnych czasach. Jak podkreśliła, przy procesie tworzenia bardzo istotna jest dla niej reakcja odbiorców. Ale tego oddanym fanom wokalistki chyba nie trzeba tłumaczyć.

Piosenkarka zdradziła, że muzyka potrafi być dla niej bardziej wymowna, niż słowa, a jej moc potrafi łączyć ludzi i koić wzburzone emocje. Jakie refleksje ma na ten temat? Więcej przeczytacie poniżej!

Za każdym razem jestem bardzo ciekawa Waszej reakcji. Tym razem to nie tylko propozycja muzyczna, ale też... filmowa. Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora Adama Woronowicza, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę Was zaprosić. Nigdy nie lubiłam opisywać swojej muzyki ani tekstów. W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów - pisała Agnieszka Chylińska, zapowiadając premierę swojego nowego singla "Jest nas więcej".

Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat...na lepsze - dodawała Agnieszka Chylińska. 

Porcja nowej muzyki od artystki już w najbliższy piątek, 29 lipca.

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Artystka jest typową bałaganiarą! Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Agnieszka Chylińska ukrywa to przed wszystkimi. Padła nazwa choroby z jaką mogą zmagać się jej dzieci
Sonda
Czekacie na nowy singiel Agnieszki Chylińskiej?