Agnieszka Chylińska i jej dekolt w finale 13. edycji Mam talent

i

Autor: AKPA Piosenkarka jest jurorką show TVN od samego początku

Agnieszka Chylińska zaszalała w finale "Mam talent". Co za dekolt!

2021-11-28 21:14

Agnieszka Chylińska to jurorka "Mam talent". W show TVN jest od samego początku. Widzowie programu widzieli już wiele jej metamorfoz. Piosenkarka mocno schudła i przez lata prezentowała nowe tatuaże. Często wybierała także kreacje z głębokim dekoltem. Strój z 13. finału "Mam talent" przejdzie do historii.

13. edycję "Mam talent" wygrał 19-letni tancerz Krzysztof Jaros. Po raz pierwszy finalistów oceniał Jan Kliment, który na fotelu jurora zastąpił Agustina Egurrolę, który przeszedł do TVP, gdzie stawiał noty uczestnikom "You Can Dance. Nowa Generacja". Jurorzy "Mam talent" byli zachwyceni triumfatorem. Młodego tancerza oklaskiwała niezwykle seksowna Agnieszka Chylińska. Piosenkarka na finałowy wieczór wybrała bardzo odważną sukienkę z dekoltem, który podkreślał jędrne piersi. Za makijaż Chylińskiej odpowiedzialna była Bogusia Szubiakiewicz. Wszystko wyszło świetnie. Fani Agnieszki nie szczędzili zachwytów na instagramowym fanpage' u artystki.

Krzysztof Jaros WYGRAŁ "Mam Talent"! 13. edycja WYNIKI

Sonda
Czy niebezpieczne pokazy w Mam Talent powinny być zakazane?
Justyna Jary i Daniel Peszko w Mam Talent 2021! Uczestnicy zachwycili jurorów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają