Krzysztof Jaros WYGRAŁ "Mam Talent"! 13. edycja WYNIKI

2021-11-27 22:42

Już wiadomo, kto zajął pierwsze miejsce w trzynastej edycji "Mam Talent"! Zwycięzcą okazał się 19-letni tancerz Krzysztof Jaros. Pokonał wszystkich innych finalistów, a jurorzy nie mieli wątpliwości, że przed 19-latkiem jest wielka, światowa kariera. Kto zdobył drugie i trzecie miejsce? Przeczytaj!

Krzysztof Jaros wygrał 13. edycję Mam talent

i

Autor: TVN Krzysztof Jaros wygrał 13. edycję "Mam talent"

To była edycja pełna wielkich emocji! Kto wygrał 13. edycję "Mam Talent"? Teraz wszystko jest już jasne. Opowiedź poznaliśmy podczas finału, który miał miejsce właśnie dzisiejszego dnia wieczorem. Już wiadomo, kto zajął pierwsze miejsce w trzynastej edycji "Mam Talent"! Zwycięzcą okazał się 19-letni tancerz Krzysztof Jaros. Pokonał wszystkich innych finalistów, a jurorzy nie mieli wątpliwości, że przed 19-latkiem specjalizującym się w tańcu współczesnym jest wielka, światowa kariera. Jan Kliment wzruszony dodał, że jest dumny z Krzysztofa Jarosa. Wcześniej zapłakana ze wzruszenia Małgorzata Foremniak mówiła, że tancerz "sam jest tańcem". Laureat zdobył nagrodę pieniężną w wysokości 300 tys. zł. Kto zdobył drugie i trzecie miejsce? Decyzją widzów Maja Kućko i Mariusz Nguyen zajęli trzecie miejsce, a Jagoda Piec i Stefan zdobyli drugą lokatę. W finale 13. edycji "Mam talent" wystąpili także: Orkiestra Baczków, TRIO KET, FPYTKE, Mariusz Bochniarz, Jordan Ogorzelski, Dominika Krzymowska i DUO EYAL & JULIA.

NIE PRZEGAP: Córka Angeliny Jolie szokuje! Nie zgadniesz, co teraz robi Shiloh i jak wygląda

NIE PRZEGAP: Conchita Wurst w samych majtkach. Nieprawdopodobne, jak teraz wygląda!

Sonda
Czy niebezpieczne pokazy w Mam Talent powinny być zakazane?

Podczas występów w finałowym odcinku najpierw zagrała Orkiestra Baczków, potem trzy młode akrobatki z Trio KET, które otrzymały "Dziką kartę". Podczas tej edycji nastąpiło wiele zmian wśród jurorów i prowadzących. Jurorem nie był Agustin Egurrola, jego miejsce zająłtancerz Jan Kliment z programu "Taniec z gwiazdami". Przy stole jurorów zostały Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak. Wśród prowadzących nie ma już Szymona Hołowni.

Justyna Jary i Daniel Peszko w Mam Talent 2021! Uczestnicy zachwycili jurorów

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki