Agnieszka Hyży pokazała intymne zdjęcie z synem przy piersi

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Instagram/@agnieszka_hyzy

Karmienie piersią w miejscu publicznym

Agnieszka Hyży pokazała intymne zdjęcie z synem przy piersi. "Rzadko publikuję tak prywatne kadry"

2022-08-02 12:21

Agnieszka Hyży (37 l.) to dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana ze stacją Polsat. Obecnie skupia się przede wszystkim na prowadzeniu własnego wydawnictwa oraz opiece nad dziećmi: Martą (9 l.) i Leonem (9 miesięcy). Ostatnio Hyży opublikowała intymne zdjęcie z synem przy piersi. Dziennikarka zdradziła, co uważa o karmieniu naturalnym w miejscach publicznych.

Agnieszka Hyży to dziennikarka i prezenterka telewizyjna związana z Polsatem. W ciągu wielu lat pracy w tej stacji prowadziła lub współprowadziła programy takie jak m.in. "Studio weekend", "Super rodzinka", kulisy "Tańca z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Cztery wesela". W 2020 roku została współwłaścicielką wydawnictwa zajmującego się wydawaniem książek elektronicznych. 

Prywatnie Agnieszka Hyży jest żoną Grzegorza Hyżego, którego poślubiła w 2015 roku w Rzymie. Owocem ich miłości jest syn, Leon (9 miesięcy). Hyży ma jeszcze córkę, 9-letnią Martę, która przyszła na świat, gdy była w związku z Mikołajem Witem. Obecnie kobieta skupia się na pracy w wydawnictwie i wychowywaniu dzieci.

Hyży jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 160 tys. osób. Kobieta chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia zawodowego i prywatnego. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią swojego niespełna rocznego syna. Przy okazji zdradziła, jakie ma podejście do naturalnego karmienia dzieci w miejscach publicznych.

Bliskość mamy i Dziecka jest wyjątkowa. Naturalna. Karmię się tym stanem i nie ukrywamy się z tym, choć mamy jeszcze wiele do zrobienia w kulturowym i społecznym oswajaniu tematu karmienia np. w miejscach publicznych. Nie chowam się w chwilach gdy karmię Syna, ale też chronię naszą intymność, szukając miejsc dyskretnych i spokojnych. Rzadko publikuję tak prywatne kadry z mojego życia, ale te są wyjątkowe i niech będą moim głosem w sprawie - tak karmię naturalnie, tak robię to w miejscach ogólnodostępnych, tak jest to dla mnie niezwykle ważne i cenne.

W komentarzach pojawiły się zarówno głosy popierające, jak i krytykujące publikowanie zdjęć przedstawiających tak intymne momenty. Jedna z internautek napisała:

Nigdy nie pojmę w jakim celu ktoś dodaje zdjęcie podczas karmienia i w tym przypadku też żaden argument mnie nie przekonuje. Dla mnie to hipokryzja pisać, że chroni się intymność i jednocześnie dodać zdjęcie podczas karmienia piersią.

A jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Zobaczcie zdjęcia Agnieszki Hyży i jej synka w naszej galerii!

Agnieszka Hyży: Gwiazda Polsatu niedługo rodzi. Wybierze państwowy szpital czy prywatną klinikę?
Sonda
Czy popierasz karmienie piersią w miejscach publicznych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany