Wiemy, dlaczego Agnieszka Fitkau-Perepeczko nigdy nie miała dzieci. Prawda rozdziera serce!

i

Autor: AKPA Wiemy, dlaczego Agnieszka Fitkau-Perepeczko nigdy nie miała dzieci. Prawda rozdziera serce!

Aktorka wstawiła nowe zdjęcie

Agnieszka Perepeczko z młodszym mężczyzną. Odkryliśmy, kim jest towarzysz 81-letniej aktorki! "Z Witkiem w ukochanej Jastarni"

2023-08-26 21:44

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pochwaliła się nowym zdjęciem w mediach społecznościowych. Aktorka pozuje na nim z młodszym od siebie mężczyzną. "Spotkanie z Witkiem w ukochanej Jastarni" - podpisała fotografię. Kim jest towarzyszący 81-letniej Perepeczko mężczyzna? Sprawdziliśmy to! Wiadomo, że tajemniczy Witold ze zdjęcia Agnieszki Perepeczko ma 58 lat i jest dziennikarzem.

Agnieszka Perepeczko z młodszym mężczyzną

81-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko wdowa po Marku Perepeczce od lat zachwyca urodą. W mediach społecznościowych chętnie zamieszcza zmysłowe zdjęcia z sesji zdjęciowych i archiwalne fotografie sprzed lat. Gwiazda relacjonuje także ważne momenty w swoim życiu. W ostatnim poście na Instagramie Agnieszka Perepeczko pokazała zdjęcie z tajemniczym i do tego młodszym mężczyzną. "Wyglądacie przepięknie" - komplementują fani pod postem. Kim jest mężczyzna towarzyszący Agnieszce Perepeczko na zdjęciu? "Spotkanie z Witkiem w ukochanej Jastarni" - napisała aktorka. "Jego wdzięk niefrasobliwego chłopca jest zawsze urzekający jego wiedza powalająca" - dodała.

Kim jest mężczyzna ze zdjęcia Agnieszki Perepeczko?

"Dziękuję Witku za to popołudnie nad Zatoką." - kontynuuje swój wpis Agnieszka Perepeczko. Okazuje się, że znajomy aktorki to 58-letni dziennikarz, Witold Gadowski. Od 2017 jest wiceprezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Jest laureatem nagrody Grand Press 2004 w kategorii dziennikarstwo śledcze za materiały telewizyjne „Mafia paliwowa 1 i 2”. W przeszłości związany z TVN i TVP.

Marek Perepeczko. Tak wygląda grób słynnego Janosika. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany