Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę! Na jej widok padniecie! (FOTO)

i

Autor: AKPA Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę! Na jej widok padniecie! (FOTO)

Wygląda jak bogini!

Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę! Na jej widok padniecie! (FOTO)

2022-12-28 11:50

Agnieszka Pilaszewska zdobyła sympatię widzów dzięki roli Aliny w serialu "Miodowe lata". Prywatnie aktorka jest żoną Macieja Maciejewskiego i matką dorosłej dziś córki Korneli. Dumna mama pokazała w sieci zdjęcie swojej latorośli. Wyrosła na przepiękną kobietę!

Agnieszka Pilaszewska odeszła z serialu "Miodowe lata", w którym wcielała się w jedną z głównych postaci. W produkcji zastąpiła ją Katarzyna Żak, co spotkało się ze sporym sprzeciwem przyzwyczajonych do "starej Aliny" widzów. Dopiero po wielu latach Pilaszewska zdecydowała się ujawnić całą prawdę o przyczynach swojego odejścia.

Agnieszka od wielu lat spełnia się jako scenarzystka. Prywatnie związana jest z Maciejem Maciejewskim, z którym tworzy zgodne małżeństwo. Para doczekała się dorosłej dziś córki. 28-letnia Kornelia poszła w ślady znanej mamy i również została aktorką. Kształciła się w tym kierunku we Francji, a później także w Stanach Zjednoczonych. Maciejewska jest dyplomowaną aktorką ze specjalizacją aktor dramatu, a na jej świadectwie znalazła się ocena celująca.

Kornelia ma już całkiem spore doświadczenie aktorskie i zagrała w wielu bardzo popularnych produkcjach. Widzowie mogli zobaczyć ją m. in. w  "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu", "Pierwszej miłości",  "Komisarzu Alexie", "Małym zgonie", czy w "Jak poślubić milionera?". 28-latka pojawia się także w produkcjach, do których scenariusze pisze jej znana mama, tj. "Ultraviolet", "Gry rodzinne" czy "To musi być miłość".

Dumna mama razem z córką w wigilijny poranek pojawiła się studio "Dzień dobry TVN". Agnieszka Pilaszewska pochwaliła się w sieci ich wspólnym zdjęciem. Zobaczcie je niżej. Podobna do mamy?

Nasi Partnerzy polecają