Agnieszka Włodarczyk pokazała pupę w Dubaju. Fani w zachwycie. "Aż sobie zbliżenie zrobiłam"

2022-12-03 22:37

Gwiazda "13 posterunku" i filmu "Sara" za kilkanaście dni skończy 42 lata. Trudno w to uwierzyć, gdy się na nią patrzy. Agnieszka Włodarczyk wypoczywa właśnie w Dubaju razem z partnerem, Robertem Karasiem i ich synem Milanem. Właśnie pokazała na Instagramie fotkę, od której robi się gorąco! Fani nie szczędzą jej komplementów. "Piękna pupa".

Agnieszka Włodarczyk pokazała nagie pośladki w Dubaju

i

Autor: www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

O jednej z najpiękniejszych polskich aktorek zrobiło się głośno, gdy jako 17-latka zagrała główną rolę w filmie "Sara" Macieja Ślesickiego. Potem przez parę lat można ją było oglądać w kultowym już "13 posterunku". Agnieszka Włodarczyk pojawiła się później także między innymi w serialach "Plebania" i "Pierwsza Miłość", a teraz przede wszystkim skupia się na swoim 1,5-rocznym synku Milanie, którego doczekała się ze swoim partnerem, sportowcem, Robertem Karasiem. Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z dumą wspiera swojego ukochanego, chwali się też małym Milanem. 

Agnieszka Włodarczyk rozpala fanów

Od kilku tygodni razem z rodziną wypoczywa w Dubaju, który jest jej bardzo bliski. Swoim fanom nie szczędzi relacji z pięknych wakacji i wspólnych fotek całej trójki. W sobotę (3 grudnia) pokazała się jednak na zdjęciu zupełnie sama. Fotka rozpaliła jej obserwatorów, bo aktorka eksponuje na niej niemal nagie pośladki. "W obiektywie @robert_karas_teamkaras ❤️" - napisała pod zdjęciem z plaży. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. 

Agnieszka Włodarczyk eksponuje pośladki na plaży w Dubaju. "Karaś wie, co dobre"

"Jak na »tylko matkę«, to jest ogień ?❤️❤️❤️ a tak serio, piękna kobieta, piękne miejsce"; "Wow! Pani podobno nie lubi ćwiczyć, a sylwetka wygląda świetnie"; "Właśnie zjadłam ostatni talerz frytek.. Kurde, ale figura"; "Ale pupa! Niech mnie licho!"; "Aż sobie zrobiłam zbliżenie. HOT"; "Matka kobiecości"; "Karaś wie, co dobre", "Od razu się Sara przypomina", "Tak wygląda kobieta zatracona w macierzyństwie ? BRAWO" - komentują fani Agnieszki Włodarczyk. Jak wam się podoba w takiej odsłonie? 

Sonda
Śledzisz Agnieszkę Włodarczyk w social mediach?
Robert Karaś to prawdziwy Robocop! Polak walczy na dystansie 10-krotnego IronMana

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki