Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

i

Autor: Justyna Rojek/ East News, instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Był lew i dzikie zwierzęta

Agnieszka Włodarczyk wyprawiła synkowi huczne urodziny. Milanek świętował w dżungli!

2023-07-09 12:30

Agnieszka Włodarczyk (43l) i Robert Karaś (35 l) celebrowali urodziny synka. Milanek skończył właśnie dwa lata, a przyjęcie odbyło się w gronie najbliższych. Było bardzo oryginalne, bowiem chłopczyk świętował... w dżungli z dzikimi zwierzętami! Motyw przewodni przyjęcia zachwycił Milanka!

Jeszcze niedawno Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś świętowali sukces Karasia w Ironmanie. Przypomnijmy, że został on rekordzistą świata na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana w 2023 roku. Teraz para miała kolejny powód do radości.

Synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia obchodził urodzinki. Milanek właśnie skończył dwa latka. Urodzinowa impreza odbyła się w rodzinnym gronie. Motywem przewodnim była dżungla i zwierzęta. Rodzice zdecydowali się na ozdoby w kolorze zielonym i złotym. Był także tort. Również tam nie mogło zabraknąć figurek lwa, małpki i słonia.

Agnieszka Włodarczyk pokazała relację z przyjęcia urodzinowego synka na Instagramie. Widać tam, że urodzinki odbyły się w domu, a dekoracje wykonała sama. Internautom przyjęcie bardzo się spodobało. Zachwycali się naturalnością i swojskością Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. W licznych komentarzach pod zdjęciami składali życzenia dla małego jubilata. 

Podoba mi się u Ciebie ten luz, naturalność i pewna skromność. To Cię wyróżnia od innych popularnych osób. Spójrz na Milana… zwykły t-shirt i spodnie. Swoboda i wygoda ponad wszystko. Cudowni jesteście.

Uwielbiam Was za to, że jesteście popularni, ale za to tworzycie swojemu dziecku normalne dzieciństwo. Skromne urodziny i wszystko takie jak powinno być a nie na pokaz. Wszystkiego najlepszego dla Milanka, wspaniałego dzieciństwa i mnóstwo uśmiechu.

- pisali w komentarzach. 

Sonda
Podoba Wam się przyjęcie urodzinowe przygotowane przez Agnieszkę Włodarczyk i Roberta Karasia?
Rozenek-Majdan w Sejmie: Stoję przed Wami, jako matka trójki dzieci urodzonych metodą in vitro
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany