Tak Agnieszka Woźniak-Starak imprezuje z teściami. Mamy zdjęcia!

2021-10-21 11:55
Agnieszka Woźniak-Starak i Jerzy Starak. Gala Herbapolu Esencja Natury
Autor: AKPA Agnieszka Woźniak-Starak i Jerzy Starak. Gala Herbapolu "Esencja Natury"

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła wydarzenie: Gala Herbapolu "Esencja Natury". Na tej samej imprezie pojawili się jej teściowie, czyli Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak. Wszyscy zaprezentowali się z ogromną klasą. Dziennikarka TVN szczególnie chętnie pozowała z Jerzym Starakiem. Zobaczcie zdjęcia.

Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła Galę Herbapolu "Esencja Natury". Gwiazda TVN pojawiła się w przepięknej sukni z bufiastymi rękawami, o kolorze nawiązującym właśnie do natury. Dziennikarka uchodzi za ikonę stylu. Jej kreacje przykuwają wzrok. Niedawno olśniła na imprezie z okazji pierwszej rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Tam jednak zaliczyła wizerunkową wpadkę, z której sama się śmiała.  Na Gali Herbapolu nie można było oderwać od niej wzroku. Na tej samej imprezie pojawili się jej teściowie: bizneswoman Anna Woźniak-Starak, matka zmarłego tragicznie Piotra Woźniaka-Staraka, i Jerzy Starak - ojczym Piotra. Dziennikarka "Dzień dobry TVN" utrzymuje bliskie kontakty ze Starakami. Na imprezie Agnieszka chętnie pozowała ze swoim teściem.

Jerzy Starak w 2021 roku uplasował się na czwartej pozycji listy najbogatszych Polaków magazynu "Forbes", z majątkiem wycenianym na 12,8 mld zł. Więcej o jego przeszłości i dokonaniach tutaj.

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Staraka

ZOBACZ: Są przeprosiny za "auto z zespołem Downa". Fani Wojewódzkiego jeszcze bardziej wstrząśnięci

Galeria wyżej: Agnieszka Woźniak-Starak imprezuje z teściami. Imponująca sukienka gwiazdy TVN

Sonda
Podoba Wam się styl Agnieszki Woźniak-Starak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE