Agnieszka Woźniak-Starak

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Agnieszka Woźniak-Starak

A to zaskoczenie!

Agnieszka Woźniak-Starak jest NIM zachwycona: "mam obsesję na jego punkcie"!

2022-08-26 10:34

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) to jedna z gwiazd "Dzień Dobry TVN". Pojawiła się na wczorajszej, (25 sierpnia), ramówce TVN. Okazuje się, że jej osobę w śniadaniówce przyćmi teraz Małgorzata Rozenek-Majdan, która została nowa prowadzącą poranny program. Jednak dla Agnieszki to nie problem, bo nie ma aspiracji, żeby podbijać show-biznes, woli skupić się na życiu prywatnym, w którym pojawił się ON!

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci swojego męża Piotra, zrobiła sobie przerwę od pracy w mediach. Gdy odzyskała równowagę psychiczną wróciła przed kamerę. Wszyscy z wypiekami na twarzy śledzili jej poczynania jako prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Została największą gwiazdą śniadaniówki. Teraz jednak pierwsze skrzypce będzie grała Małgorzata Rozenek-Majda, która razem z Krzysztofem Skórzyńskim dołączyli do ekipy prowadzących. Agnieszka jednak tym się nie przejmuje, bo najchętniej najwięcej czasu spędzałaby w swoim domu na Mazurach. 

Agnieszka Woźniak Starak w czerwonym Porsche wartym 600 tysięcy złotych

Woźniak-Starak chce z nim spędzać jak najwięcej czasu

Agnieszka układa swoje życie na nowo. Ma nowego partnera i znalazła nowe hobby. Najchętniej większość czasu spędzałaby w swoim domu na Mazurach. To tutaj prowadząca "Dzień Dobry TVN" ma kontakt z naturą, dogląda swój ogród, w którym w tym roku pojawił się warzywniak, a gwiazda może cieszyć się uprawą warzyw. Teraz pochwaliła się, że kupiła konia, na punkcie którego całkowicie oszalała! 

- Bardzo dbam o to, żeby mieć w życiu taką absolutnie swoją przestrzeń. To mój świat, mój matrix, który sobie stworzyłam, do którego niewiele osób ma dostęp. Praca w telewizji, to jest jedno, ja tu wpadam, bardzo to lubię, jest bardzo przyjemnie. Życia bym za to nie oddała nigdy, bo wiem, że życie jest zupełnie gdzie indziej. To fajne życie i moje życie. To, co ja lubię robić. Właśnie kupiłam konia. Spełniłam jedno ze swoich największych marzeń takich absolutnie. Szczerze mówiąc, mam obsesję na jego punkcie. Chcę tylko jeździć konno - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. 

Sonda
Agnieszka Woźniak-Starak sprawdza się w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN"?