Alec Baldwin przerwał milczenie po tragicznym wypadku. "Moje serce jest złamane"

2021-10-22 18:53
Alec Baldwin przerwał milczenie: W pełni współpracuję z policyjnym śledztwem
Autor: fot. AKPA Alec Baldwin przerwał milczenie: "W pełni współpracuję z policyjnym śledztwem"

To wydarzenie wstrząsnęło światem filmu! Gwiazdor kina Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Na planie westernu "Rust" doszło do tragedii. 21 października Baldwin śmiertelnie postrzelił 42-letnią kobietę - Halyna Hutchins. Aktor zabrał głos po raz pierwszy od wstrząsających wydarzeń.

Na planie filmu "Rust" zdarzył się wypadek, który okazał się tragiczny w skutkach. Do incydentu doszło w czwartek, 21 października. Twórcy filmu realizowali sceny w Bonanza Creek Ranch w Santa Fe (Nowy Meksyk, USA) - miejscu często wynajmowanym przez filmowców, szczególnie do realizowania westernów. Aktor Alec Baldwin miał odegrać epizod z użyciem broni. Postrzelił dwie osoby. Jedna z nich nie żyje, druga została ranna. Ofiarą śmiertelną jest Halyna Hutchins - 42-letnia autorka zdjęć. Zmarła po przetransportowaniu do szpitala. Ranny, 48-letni reżyser Joel Souza, przebywa na oddziale ratunkowym w szpitalu Christusa St. Vincenta. Informacja o wypadku wstrząsnęła światem kina! Do Aleca Baldwina nieustannie spływają słowa wsparcia. Fani rozumieją, że wydarzenie było tragicznym w skutkach nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności. Po wielu godzinach od tragedii głos zabrał sam Baldwin. Za pośrednictwem Twittera przekazał kilka słów.

SPRAWDŹ: Śmierć na planie filmu "Rust". Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Płacz gwiazdora

Dalsza część artykułu pod galerią: Tragiczny wypadek na planie filmowym

Alec Baldwin po raz pierwszy zabrał głos

Kilka godzin po tragicznych wydarzeniach na Twitterze aktora pojawił się wpis.

"Nie ma słów, aby wyrazić mój szok i smutek w związku z tragicznym wydarzeniem, które pozbawiło życia Halynę Hutchins - żonę, matkę i uwielbianą przez wszystkich koleżankę"

Zaznaczył także, że w pełni współpracuje z policją w celu wyjaśnienia czwartkowych zdarzeń.

"Utrzymuję kontakt z jej mężem, oferując im swoje wsparcie. Moje serce jest złamane z powodu jej męża, ich syna i wszystkich, którzy znali i kochali Halynę"

- przekazał aktor.

Sonda
Alec Baldwin postrzelił dwie osoby na planie filmowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE