Aleksandra Domańska, Marcin Hakiel

i

Autor: Jacek Kurnikowski/AKPA, AKPA

Dała ponieść się emocjom?

Aleksandra Domańska czekała rok, by przeprosić Marcina Hakiela. Powodem słynny wywiad tancerza. Dziś aktorka żałuje tych słów

2023-05-28 20:59

Aleksandra Domańska (34l.) jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Oprócz tego prężnie działa również w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją 130 tysięcy użytkowników. Teraz, postanowiła posypać głowę popiołem i przeprosić Marcina Hakiela. O co poszło? Zobaczcie!

Gdy rok temu media obiegła informacja o rozpadzie małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to zszokowało to opinie publiczną. Wiele osób zastanawiało się nad przyczyną tego rozejścia. Nowe światło w tej sprawie rzucił słynny wywiad tancerza w programie TVN Style, "Miasto Kobiet". Hakiel zdecydował się opowiedzieć tam o szczegółach rozstania z Katarzyną Cichopek. Rozmowa nie spodobała się Aleksandrze Domańskiej. Aktorka skrytykowała wówczas Hakiela.

Aleksandra Domańska przeprasza Marcina Hakiela. Powodem słynny wywiad tancerza!

Ostatnio, w podcaście u "Żurnalisty" Aleksandra Domańska zdecydowała się powrócić pamięcią do tamtej chwili. Domańska została zapytana o to, czy jest jakiś temat, na który zabrała głos, a teraz tego żałuje. Przytoczyła właśnie słynny wywiad Hakiela i to jak na niego zareagowała.

- Wracałam z wakacji z moim synem, który miał 5 miesięcy, mieliśmy trzy przesiadki, byłam również z jego tatą, który jest taką osobą introwertyczną i lotniska są dla niego totalnie too much i miałam wrażenie, że wszystko jest na mojej głowie i w którymś momencie powiedziała: "Dobra, idę do łazienki, idę umyć ręce". Musiałam trochę ochłonąć, odpalam Instagram i patrzę - Hakiel, który właśnie udziela wywiadu na temat Kasi Cichopek i sobie myślę: "Kolejny, po prostu jazda, odpalam, piszę tam, wystukuję i wrzucam". Serio stara? Tak analizujesz swoje emocje? Wrzucasz jakiś komentarz na temat typa, którego nie znasz, nie wiesz nawet co tam się wydarzyło. Masakra. Bardzo tego żałuję - wyznała.

Po chwili z jej ust padły przeprosiny: - Panie Hakielu, przepraszam.

A Wy, oglądaliście "Miasto Kobiet"

Zobacz poniższą galerię: Marcin Hakiel pokazał wyrzeźbione ciało. Tancerz pręży mięśnie i wylewa siódme poty! "Aż miło patrzeć"

Dwa przyjęcia komunijne u Kasi Cichopek i Marcina Hakiela
Sonda
Oglądaliście "Miasto Kobiet"?