Była żona Zamachowskiego miała groźny wypadek! Nie może samodzielnie chodzić!

2021-11-26 20:30
Aleksandra Justa miała groźny wypadek. Nie może samodzielnie chodzić
Autor: AKPA Aleksandra Justa miała groźny wypadek. Nie może samodzielnie chodzić

Aleksandra Justa pojawiła się na premierze "Dziewczyn z Dubaju" wspierając się o kuli. Na wydarzeniu towarzyszyła jej córka, która pomagała jej się poruszać. Ten widok niewątpliwie przyciągnął uwagę fotoreporterów, którzy zaczęli robić jej zdjęcia. Tabloid zapytał aktorkę, co się stało. Była żona Zbigniewa Zamachowskiego zdradziła, że uległa groźnemu wypadkowi. Poznajcie szczegóły.

Aleksandra Justa pojawiła się na premierze "Dziewczyn z Dubaju" i ledwo co chodziła. Aktorka wspierała się kulą i ramieniem córki. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że kilka tygodni temu uległa groźnemu wypadkowi.

- Złamałam nogę. Niestety, jako matka czwórki dzieci muszę poruszać się szybko. Wszystko się stało przez hulajnogę elektryczną. Gnałam na niej szybko, chwila nieuwagi i bum. Noga złamana - powiedziała tabloidowi była żona Zamachowskiego.

NIE PRZEGAP: Bogumiła Wander nie rozpoznaje już własnego męża. Baranowski musiał podjąć trudną decyzję

Aktorka musiała pojawić się na premierze filmu, w którym odegrała jedną z ról. Choć wciąż jeszcze nie powróciła do pełni sprawności, dziś czuje się już lepiej niż po wypadku.

- Powoli mi się już ta noga goi, dzięki Bogu. Wcześniej miałam gips, chodziłam z dwoma kulami, ale już jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Dziś mi ściągają szwy, bo przy tym złamaniu mocno sobie kolano sponiewierałam. Myślę, że kula pozostanie już ze mną niedługo. A od piątku zaczynam rehabilitację. Trzeba wzmacniać mięśnie, by się szybko goiły - wyznaje Aleksandra Justa.

Zobaczcie zdjęcia Justy z premiery niżej!

NIE PRZEGAP: Jacek Braciak ma transpłciowe dziecko: "Miałem kiedyś córkę Jadwigę, teraz mam syna Konrada"

Sonda
Czy poszłabyś/poszedłbyś na randkę ze Zbigniewem Zamachowskim?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE