Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę w TVN?!

i

Autor: AKPA/Podlewski

Nie wygląda to dobrze

Aleksandra Kwaśniewska straciła pracę w TVN?! Popularny program zniknął z ramówki

2023-03-02 22:15

Aleksandra Kwaśniewska (42 l.) od 2021 roku była prowadzącą "Miasta kobiet". Jak donosi "Presserwis", program nie pojawi się w wiosennej ramówce TVN Style. Na ten moment nie wiadomo, czy format powróci jesienią, ani czy w ogóle powróci. Co dalej z karierą Oli Kwaśniewskiej w telewizji?

Aleksandra Kwaśniewska po kilku latach nieobecności w show-biznesie wróciła do telewizji w 2021 roku. Dziennikarka została wówczas prowadzącą "Miasta kobiet", czyli talk-show TVN Style, który został reaktywowany po 6 latach przerwy. Oprócz niej gospodyniami zostały także Marzena Rogalska i Olga Legosz. Ostatnią z nich jesienią 2022 roku zastąpiła Ane Piżl. Przypominamy, że Ola Kwaśniewska przeprowadziła w "Mieście kobiet" głośny wywiad z Marcinem Hakielem krótko po jego rozstaniu z Kasią Cichopek.

Niestety, jak przekazało "Presserwisowi" biuro prasowe TVN Warner Bros Discovery, "Miasto kobiet" nie pojawi się w wiosennej ramówce TVN Style. Nadawca nie podał powodów tej decyzji. Na ten moment nie wiadomo, czy format powróci jesienią, ani czy w ogóle powróci.  

Aleksandra Kwaśniewska zniknie z TVN?

Jak przekazało "Pressserwisowi" biuro nadawcy, pewne jest, że w TVN Style pozostanie Marzena Rogalska.

- Pracujemy nad nowym programem z Marzeną Rogalską, w którym przemierzy Polskę w celu poznania niezwykłych rodzin - ich historii, codzienności, zwyczajów - czytamy.

Nie wiadomo, czy Aleksandra Kwaśniewska również powróci z nowym projektem, czy może zakończy swoją karierę w stacji. W 2021 roku w rozmowie z Gazetą Wyborczą" powiedziała, że lubi pisać i podczas przerwy od telewizji robiła m.in. wywiady dla "Vivy!".

- W końcu dotarło do mnie, że skoro moją mocną stroną jest kreatywność, to może nie jest złym pomysłem uczynić z niej pracę. Dużo pisałam. Część tych rzeczy ujrzała światło dzienne, część dopiero ujrzy - tłumaczyła.

Tak zmieniała się Ola Kwaśniewska! Zobacz jej zdjęcia w naszej galerii

Sonda
Lubiłeś/aś "Miasto kobiet"?
Nasi Partnerzy polecają