Kwaśniewska z mężem zachwycili w Święta! Prosty gest sprawił, że fani oszaleli. "Jesteście cudowni"

2020-12-26 13:11
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Autor: AKPA Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Prosty gest Aleksandry Kwaśniewskiej sprawił, że fani oszaleli z radości. Celebrytka zamieściła w mediach społecznościowych piękne zdjęcie z mężem Kubą Badachem, a pod jej wpisem na Instagramie pojawiły się setki pozytywnych komentarzy. Wiele z nich dotyczy jednego szczegółu.

Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem zachwycili w Święta

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła w mediach społecznościowych piękne zdjęcie z mężem Kubą Badachem, a ten prosty gest wręcz zachwycił fanów, którzy w setkach pozytywnych komentarzy rozpływają się nad tą wspaniałą parą. Celebrytka postawiła na lekki makijaż, co również nie umknęło uwadze wielu komentujących. "Tak naturalnie, pięknie" - podkreślają. "Ale ja was lubię! Jesteście cudowni, mnóstwo miłości", komentują kolejni. Ola Kwaśniewska jest córką prezydenta Polski w latach 1995-2005 Aleksandra Kwaśniewskiego oraz prawniczki i działaczki społecznej Jolanty Kwaśniewskiej. Od 2010 roku jest w szczęśliwym związku z Jakubem Badachem, a ślub pary budził ogromne zainteresowanie fanów i mediów. 

Sonda
Czy "śledzisz" celebrytów w mediach społecznościowych?
Świąteczny apel premiera: Spędźmy ten czas w kameralnym gronie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE