Dramat ślicznej gwiazdy "Top model". Wykryto u niej guza, przeszła już biopsję

2021-11-19 13:00
Aleksandra Żuraw z Top Model ma guza w piersi
Autor: AKPA Aleksandra Żuraw z "Top Model" ma guza w piersi

Aleksandra Żuraw zasłynęła w show-biznesie dzięki udziałowi w "Top Model". Choć nie udało jej się wygrać show, to od tamtej pory skutecznie utrzymuje swoją pozycję. Teraz modelka podzieliła się z fanami dość dramatyczną wiadomością. Jakiś czas temu "wymacała" na swojej piersi niepokojącą zmianę. Zgłosiła się na USG, które ostatecznie potwierdziło, że to guz. Dalej lekarze skierowali ją na biopsję. "(...) Jest mi bardzo ciężko" - mówi załamana Aleksandra Żuraw.

- Często pytacie, jak wykryłam u siebie guza - relacjonuje na swoim Instagramie gwiazda "Top Model". - Miałam bardzo bolesną pierś. Chociaż to normalne po operacji powiększenia piersi, nawet przez kilka lat. Ale niepokoiło mnie, że jest to w takim konkretnym punkcie obok sutka. Co roku się badam, wykonuję USG piersi i cytologię. Więc przyspieszyłam swoje badanie o dwa miesiące i poszłam szybciej, by zbadać, czy wszystko jest ok. Okazało się, że nie jest. Po dziesięciu miesiącach od ostatniego USG okazało się, że mam guza.

NIE PRZEGAP: Poznaliśmy wstrząsającą prawdę o tym, jak traktowano zmarłą Marzennę z "Kuchennych Rewolucji". Tego nie zobaczycie w telewizji!

Po wyrazie twarzy widać, że Aleksandra Żuraw jest przerażona całą tą sytuacją. Stara się jednak trzymać w garści. Modelkę skierowano na biopsję. 

- Na wyniki będę czekała ok. 2 tygodni, więc z początkiem grudnia powinnam mieć wyniki. Mam nadzieję, że dobre. Proszę Was o trzymanie kciuków i życzenie zdrowia, bo dalej jest do dla mnie temat, który spędza mi sen z powiek. Mam malutkie dziecko, szczęśliwą rodzinę i wszystko, ale jak człowiek ma wszystko, to często nie ma zdrowia. Staram się nie myśleć pesymistycznie, ale jest mi ciężko - wyznaje Aleksandra Żuraw.

NIE PRZEGAP: Wydało się, dlaczego Joanna Koroniewska nie przyjęła nazwiska Dowbora. Chodzi o JEGO RODZINĘ!

Gwiazda "Top Model" oświadczyła, że przygotowała się już na najgorszy scenariusz, którym jest jej śmierć. Nie chce, by jej bliscy mieli problemy.

- Wykupiłam ubezpieczenie na życie, zabezpieczyłam moją rodzinę na najgorsze ewentualności - wiele osób się z tego śmieje i mówi, że przesadzam, ale ja już tak mam. Pozwala mi to poczuć się bezpieczniej i stabilniej w tej sytuacji - wyznaje Aleksandra Żuraw.

Fani życzą jej powrotu do zdrowia.

 NIE PRZEGAP: Klaudia el Dursi długo nienawidziła ojca swojego pierwszego syna! Dochodziło do sytuacji, które zjeżają włos na głowie!

Sonda
Czy oglądasz nową edycję Top Model?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE