Nowa kandydatka w Rolnik szuka żony

i

Autor: Facebook/@Rolnik szuka żony TVP Nowa kandydatka w "Rolnik szuka żony"

Szok!

Ależ zaskoczenie, i to tuż przed finałem! Nowa kandydatka w "Rolnik szuka żony"

2022-11-18 16:18

Finał 9. edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Emocje sięgają zenitu, a jeden z uczestników programu, Mateusz, podziękował już wszystkim kandydatkom. Ku zdziwieniu fanów show "Rolnik szuka żony" ze zwiastuna nowego odcinka dowiadujemy się, iż Mateusz spotka się z... nową kandydatką!

Program "Rolnik szuka żony" to prawdziwy hit, a w 9. sezonie zdecydowanie nie brakuje emocji. Widzowie popularnego formatu Telewizji Polskiej z uwagą śledzą perypetie uczestników randkowego show. W najnowszej edycji drugiej połówki poszukują Tomasz R., Tomek K., Klaudia, Michał oraz Mateusz. 

Miliony widzów śledziły ostatni odcinek, w którym Tomasz R. odwiedził Justynę. Gdy zobaczyli, że pojechał do niej z pustymi rękami, nie zostawili na nim suchej nitki! "Sknerus" - oburzali się internauci. Jakby tego było mało, w 10. odcinku "Rolnik szuka żony" Mateusz w rozmowie z Martą Manowską opowiadał, że jedna z kandydatek, Zuzia, wyzywała go od "debili"! Ostatecznie mężczyzna nie wybrał żadnej z kandydatek, a prowadząca zaproponowała mu, by jeszcze raz przejrzał listy, które dostał. 

Najwidoczniej, gdy emocje Mateusza nieco opadły, poszedł on za radą prowadzącej. W nadchodzącym, 11. odcinku "Rolnik szuka żony" zobaczymy go bowiem z... nową kandydatką. W zwiastunie show prowadzonego przez Martę Manowską pojawia się tajemnicza dziewczyna, którą Mateusz wita z kwiatami. 

Kim jest nowa kandydatka, która pojawi się w przedostatnim odcinku 9. sezonu "Rolnik szuka żony"? Czy Mateusz mimo wszystko znajdzie miłość w programie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już niebawem! Najbliższy odcinek "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany już 20 listopada o godz. 21:15. Zobaczcie zwiastun!

Sonda
Którego rolnika z 9. sezonu "Rolnik szuka żony" lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają