Alicja Bachleda-Curuś

i

Autor: AKPA Alicja Bachleda-Curuś

Wiemy, w jakim naprawdę stanie jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś. Zdruzgotana aktorka przerywa milczenie!

2021-04-19 8:55

Alicja Bachleda-Curuś (37 l.) niemal nigdy nie odnosi się do medialnych doniesień na swój temat. Po tym, jak jeden z tygodników poinformował, że aktorka zamierza wrócić do Polski ze względu na zły stan zdrowia swojego ojca, do rodziców gwiazdy zaczęli dzwonić zaniepokojeni bliscy. Alicja Bachleda-Curuś nie wytrzymała i publicznie odniosła się do informacji zamieszczonych w gazecie. Ujawniła też, jak naprawdę czuje się jej ojciec.

Alicja Bachleda-Curuś wiele lat temu wyprowadziła się z kraju, mimo to jej postać wciąż przyciąga zainteresowanie jej fanów i polskiej, kolorowej prasy. Niedawno jeden z tygodników poinformował, że aktorka zamierza na dłużej powrócić do rodzinnego domu, a wszystko to przez zły stan zdrowia jej ojca. 

NIE PRZEGAP: To będzie koniec Rossmanna? Gigant z tanimi kosmetykami wchodzi do Polski

Alicja Bachleda-Curuś, która do tej pory nigdy nie odnosiła się do medialnych rewelacji na swój temat, tym razem nie wytrzymała. Nie potrafiła ukryć swojego oburzenia artykułem, który przeczytała. W dodatku widziały go także bliskie jej rodzinie osoby, które zaniepokojone tymi doniesieniami zaczęły dzwonić do jej rodziców.

Alicja Bachleda-Curuś przerywa milczenie. Jest wściekła przez doniesienia o stanie zdrowia swojego ojca!

Alicja Bachleda-Curuś na swoim profilu na Instagramie dodała bardzo emocjonalny wpis, w którym odniosła się do zamieszczonych przez tygodnik informacji o rzekomo złym stanie zdrowia swojego ojca. Nie potrafiła ukryć swojego oburzenia. 

- Kochani moi, od czasu do czasu zdarza mi się przeczytać o sobie totalne bzdury, bardziej lub mniej krzywdzące, wszystkie jednak obchodzę szerokim łukiem. Jest jednak granica, której najwyraźniej nie znają pewne media ostatnio donoszące o złym stanie zdrowia mojego taty. Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie i mam nadzieję, że nie dotrą do niego te bzdury. Chciałam uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu tych doniesień dzwonili z troską - napisała Alicja Bachleda-Curuś.

W dalszej części wpisu aktorka w mocnych słowach podsumowała, co myśli o całej tej sytuacji.

- Tego typu wymysły są wyjątkowo perfidne w tak wymagającym dla nas wszystkich czasie, pełnym niepewności, ale i nadziei. Jestem wdzięczna za zdrowie moich bliskich, ale też pełna empatii dla tych, których los potraktował inaczej. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju. Szanujmy się nawzajem - napisała Alicja Bachleda-Curuś, a jej post spotkał się z wieloma komentarzami fanów, którzy wsparli aktorkę i życzyli jej tacie dużo zdrowia. Zobaczcie jej post niżej.

NIE PRZEGAP: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

Spięcia z policją na marszu antycovidowców w Białymstoku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany