Dawna gwiazda Polsatu zaatakowana przez księdza w kościele

2024-04-19 15:22

Alicja Janosz (39 l.) to znana piosenkarka i zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola". Z mężem, Bartoszem Niebieleckim (40 l.), który jest perkusistą, wychowuje syna, Tymona (10 l.). Była gwiazda Polsatu opowiedziała o tym co jakiś czas temu spotkało ją w kościele, kiedy to ksiądz w czasie kazania postanowił ją skrytykować.

Alicja Janosz

i

Autor: Baranowski/AKPA

- Usłyszałam z ambony, jak ksiądz mnie dostrzegł w tłumie, całe kazanie na temat tego, że nie warto być na świeczniku, że okładki gazet i to całe celebryctwo jest nic niewarte. Trzeba być biednym, cierpiącym, a takie wartości, jakie co poniektórzy wyznają, to w ogóle jest zło i szataństwo. Odebrałam to bardzo osobiście – wyznała Alicja Janosz w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

Piosenkarka zauważyła wtedy wzrok na sobie wzrok innych wiernych zgromadzonych w kościele. - Zresztą wszyscy dookoła wiedzieli, że to jest kazanie centralnie do mnie. Bardzo mnie to bolało, nie ukrywam. W tym momencie traktujemy wszystkich steretotypowo i skreślamy ich, nie patrząc na to, co robią i jak żyją. Tak nie można! - dodała.

Alicja Janosz przyznała także, że jest osobą głęboko wierzącą w Boga.

- Jestem bardzo wierząca. Ksiądz też człowiek. Tak jak lekarz czy nauczyciel, bywają lepsi i gorsi. Natomiast dla mnie wiara i duchowość to niekoniecznie był ten ksiądz – zaznaczyła triumfatorka "Idola".

Alicja Janosz z piersiami niemal na wierzchu. Tak piosenkarka odpowiada za skrytykowanie jej wyglądu

QUIZ. Czy pamiętasz stare odcinki "Idola"? Pierwszy sezon był 20 lat temu!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Jaki był skład jurorski pierwszej edycji "idola?
Młode aktorki i gwiazdy show TVP, TVN i Polsatu. Niezapomniani

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki