Agata i Piotr Rubik

i

Autor: Akpa Agata i Piotr Rubik

Piękne widoki

Amerykański sen Rubików. Agata Rubik pokazała, jak mieszka w USA. Widok z okna zapiera dech w piersiach

2023-08-13 18:58

Agata Rubik po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych na bieżąco relacjonuje wszystko swoim fanom. Tym razem żona Piotra Rubika pokazała na Instagramie widok z okna z ich mieszkania. Trzeba przyznać, że taki widok z okna to marzenie wielu osób. Wygląda to nieziemsko.

Amerykański sen Rubików. Nieziemski widok z okna 

Niedawno Piotr i Agata Rubikowie podjęli bardzo ważną decyzję. Małżeństwo postanowiło całkowicie odmienić swoją rzeczywistość i przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Całą rodzina wyemigrowała do Miami, gdzie córki pary będą kontynuowały naukę, a rodzice spróbują rozkręcić swoje kariery za oceanem. Agata Rubik skrupulatnie relacjonowała całą przeprowadzkę oraz problemy i wyzwania, jakie niosła ona ze sobą. W najnowszej relacji na Instagramie pokazała widok z okna. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Dużo zieleni i bliskość natury wyglądają obłędnie.  - Z rana dużo osób biega po parku. Ja na razie nie mam na to siły, ale już niedługo dołączę do nich  - wspomniała Agata Rubik. Podoba Wam się taki widok z okna? 

Zobacz również: Elżbieta Romanowska wbiła się w boską kieckę. Wygląda na kilkadziesiąt kilo mniej! Hit! Zobaczcie zdjęcia

Agata Rubik

i

Autor: Agata Rubik/Instagram Agata Rubik
Agata Rubik

i

Autor: Agata Rubik/Instagram Agata Rubik
Letni Jarmark Szczeciński na Jasnych Błoniach
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany