Andrzej Chyra został ojcem! Aktor powitał na świecie syna

2015-07-20 10:39

To wielkie wydarzenie w życiu Andrzeja Chyry - znany aktor kilka dni temu po raz pierwszy został ojcem. Jego partnerka, Paulina Jaroszewicz w jednym z warszawskich szpitali urodziła chłopca. Para poznała się dwa lata temu podczas zdjęć do "W imię..."

W produkcji "W imię..." Andrzej Chyra zagrał główną rolę, zaś Paulina była asystentką kierownika produkcji. Od razu wpadli sobie w oko. Znajomym aktora ciężko było jednak uwierzyć, że ta znajomość ma szansę przerodzić się w poważny związek. Wszak Chyra słynie ze swojego temperamentu i niestałości w uczuciach. Kiedy jednak okazało się, że jego dziewczyna spodziewa się dziecka, nie krył swojej radości. Zaczął być bardziej odpowiedzialny. To właśnie on zaproponował Paulinie by zamieszkali razem. Jeszcze kilka dni temu aktor komplementował wyprawkę dla dziecka - Andrzej będzie dobrym tatą. Jego życie nabrało teraz nowego sensu. Późne ojcostwo ma wiele zalet - mówi "Dobremu Tygodniowi" znajoma aktora. Gratulujemy!

Zobacz: Andrzej Chyra wciąż pije

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE