Andrzej Grabowski

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski przeszedł poważną operację. Ukrywał swój stan zdrowia

2021-09-21 13:12

Andrzej Grabowski (69 l.) nie jest w najlepszej formie. Gwiazdor serialu "Świat według Kiepskich" ma poważne problemy zdrowotne. Aktor, który jedenaście lat temu przeszedł operację wymiany stawu biodrowego, podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" zdradził, że jego sytuacja zdrowotna uległa zmianie. Nie wiedzieliśmy, że jest aż tak źle.

Andrzej Grabowski ma na swoim koncie kilka operacji. Pierwsza poważna miała miejsce w 2010 roku - Wszczepiono mu tzw. endoprotezę - mówiła "Super Expressowi" była już żona aktora, Anita Grabowska. - Ludziom po "50." takie kontuzje się przydarzają, dopiero od niedawna dba się o stawy biodrowe noworodków - tłumaczy nam pani Anita. Trzy lata temu biodra dawały o sobie znać z powodu nadwagi. Dlatego też Grabowski zdecydował się na zmniejszenie żołądka, by odciążyć stawy. - To była operacja bariatryczna, czyli wycięcie fragmentu żołądka, co powoduje brak łaknienia (...) Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek. Czyli mniej zryć - jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą mniej zryć - tłumaczył w jednym z wywiadów.

Podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" gwiazdor po raz pierwszy przyznał, że jego drugie biodro też wymagało operacji. - Ja mogę zatańczyć taniec współczesny z dwoma sztucznymi biodrami - powiedział Andrzej Grabowski.

ZOBACZ: Halina Mlynkova szokuje wyglądem. Tak zmieniła się po porodzie [ZDJĘCIA]

Ewa Krawczyk PŁACZE przed KAMERĄ. Mówi o mężu i lekarzach