Halina Mlynkova szokuje wyglądem. Tak zmieniła się po porodzie [ZDJĘCIA]

2021-09-21 6:13
Halina Mlynkova zaręczyła się i chudnie
Autor: Kurnikowski/AKPA Halina Mlynkova zaręczyła się i chudnie

Tak szczupła i promienna jak teraz nie była chyba nigdy. Patrząc na Halinę Mlynkovą (44 l.) aż trudno uwierzyć, że niespełna trzy miesiące temu urodziła syna. Gwiazda w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła powód swojej nienagannej figury. Nie uwierzycie jak tego dokonała. Halinę Młynkovą zapytaliśmy również o pierścionek zaręczynowy, który pojawił się na jej palcu. Zobaczcie co powiedziała.

Halina Mlynkova z Marcinem Kindlą spotykają się od ponad roku. Informacje o nowej miłości piosenkarki po raz pierwszy pojawiły się w październiku 2020 r., a już na początku maja gwiazda poinformowała, że spodziewa się dziecka. 29 czerwca na świecie pojawił się Leo. Okazuje się, że chłopiec jest wyjątkowo grzecznym dzieckiem, dzięki czemu Halina od razu mogła wrócić do pracy. - Cieszę się, że mogę godzić pracę z opieką nad dzieckiem. Leo jest przeuroczy i przekochany. Daje nam pospać, bo bardzo długo śpi. Kiedy pracuję, zostaje pod opieką mojej mamy - powiedziała "Super Expressowi". I choć od porodu minęły niespełna trzy miesiące, Mlynkova zachwyca piękną figurą. Jak to zrobiła? - Wyglądam tak, bo cały czas karmię syna. Świadkami są moi znajomi, którzy widzą jak dużo zjadłam, a kilogramy same lecą w dół - wyznała nam. - Posiadanie dziecka, to same plusy nic tylko dzieci rodzić - śmieje się.

Pierścionek na serdecznym palcu 

Halina ma jeszcze jeden powód do zadowolenia. Na jej palcu pojawił się piękny pierścionek zaręczynowy. Kiedy ją o niego zapytaliśmy odpowiedziała z uśmiechem - Owińmy to mgłą tajemnicy - usłyszeliśmy.

ZOBACZ: Niepublikowane dotąd ŚLUBNE zdjęcia Krzysztofa Krawczyka. Tak się bawił na weselu

Całą rozmowę z gwiazdą możecie odsłuchać w poniższym materiale wideo. 

Wywiad z Haliną Mlynkovą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE