Ewa Krawczyk rozpłakała się w kościele, w którym brała ślub z Krzysztofem

i

Autor: Paweł Nowak/archiwum prywatne Ewa Krawczyk rozpłakała się w kościele, w którym brała ślub z Krzysztofem

Niepublikowane dotąd ŚLUBNE zdjęcia Krzysztofa Krawczyka. Tak się bawił na weselu

2021-09-16 6:30

To już prawie pół roku od kiedy nie ma z nami Krzysztofa Krawczyka (+74 l.). Żona piosenkarza nadal nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jak mówi "Super Expressowi" tylko w domu i w kościele czuje jego obecność, dlatego też będąc w Warszawie odwiedziła kościół, w którym 33 lata temu wzięli ślubu. Tylko u nas zobaczycie niepublikowane dotąd fotografie ślubne Krzysztofa Krawczyk i Ewy Krawczyk (61 l.). Wyglądali jak gwiazdy Hollywood.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk przeżyli ze sobą niemalże całe życie. Po śmierci artysty serce jego żony rozpadło się na kawałki. Kobieta wciąż nie może się pogodzić się z jego odejściem. - Okropnie brakuje mi Krzysztof. Nie radzę sobie - mówi "Super Expressowi". Pani Ewa, która ciężko znosi żałobę i jest na lekach uspokajających, wychodzi z domu tylko wtedy kiedy musi. - Dom opuszczam tylko wtedy kiedy jestem gdzieś potrzebna tak jak np. w Opolu albo mam ważne spotkanie. Moje życie to jest kościół, cmentarz i dom, bo tam się czuję najbezpieczniej. Czuję tam obecność Krzysia i wiem, że jest ze mną, wiem że mnie pilnuje - dodaje.

Tu brali ślub kościelny

Dlatego też kiedy w weekend pojawiła się w Warszawie na premierze książki "Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino", w niedzielę odwiedziła kościół św. Barbary gdzie 27 kwietnia 1988 r. przysięgała Krawczykowi miłość aż do śmierci. - Ten kościół jest dla mnie wyjątkowy - powiedziała.

Zobaczcie GALERIĘ zdjęć ze ślubu i wesela. Pod nią reszta część artykułu. 

Dzięki Krzysiowi śpi spokojnie

Dzięki modlitwie pani Ewa staje na nogi. - Teraz bezpiecznie śpię w nocy. To jest zasługa Krzysia. Zawsze go proszę żebym miała spokojną noc i bezpieczną. Od jego śmierci te noce naprawdę takie są. Męża brakuje mi cały czas dlatego jestem otoczona jego rzeczami. Niczego z domu nie wróciłam, nawet chodzę w jego zegarku żeby przynosił szczęście. Nawet gdy jestem w hotelu ma ze sobą jego zdjęcia - dodała. 

ZOBACZ: Tak mieszkają GWIAZDY w domu opieki w Skolimowie. Zofia Kucówna pokazała swój pokój [Wideo]

Ewa Krawczyk PŁACZE przed KAMERĄ. Mówi o mężu i lekarzach
Sonda
Czy podoba Ci się suknia śluba żony Krzysztofa Krawczyka