Niepublikowane dotąd ŚLUBNE zdjęcia Krzysztofa Krawczyka. Tak się bawił na weselu

2021-09-16 6:30
Ewa Krawczyk rozpłakała się w kościele, w którym brała ślub z Krzysztofem
Autor: Paweł Nowak/archiwum prywatne Ewa Krawczyk rozpłakała się w kościele, w którym brała ślub z Krzysztofem

To już prawie pół roku od kiedy nie ma z nami Krzysztofa Krawczyka (+74 l.). Żona piosenkarza nadal nie może pogodzić się z jego śmiercią. Jak mówi "Super Expressowi" tylko w domu i w kościele czuje jego obecność, dlatego też będąc w Warszawie odwiedziła kościół, w którym 33 lata temu wzięli ślubu. Tylko u nas zobaczycie niepublikowane dotąd fotografie ślubne Krzysztofa Krawczyk i Ewy Krawczyk (61 l.). Wyglądali jak gwiazdy Hollywood.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk przeżyli ze sobą niemalże całe życie. Po śmierci artysty serce jego żony rozpadło się na kawałki. Kobieta wciąż nie może się pogodzić się z jego odejściem. - Okropnie brakuje mi Krzysztof. Nie radzę sobie - mówi "Super Expressowi". Pani Ewa, która ciężko znosi żałobę i jest na lekach uspokajających, wychodzi z domu tylko wtedy kiedy musi. - Dom opuszczam tylko wtedy kiedy jestem gdzieś potrzebna tak jak np. w Opolu albo mam ważne spotkanie. Moje życie to jest kościół, cmentarz i dom, bo tam się czuję najbezpieczniej. Czuję tam obecność Krzysia i wiem, że jest ze mną, wiem że mnie pilnuje - dodaje.

Tu brali ślub kościelny

Dlatego też kiedy w weekend pojawiła się w Warszawie na premierze książki "Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino", w niedzielę odwiedziła kościół św. Barbary gdzie 27 kwietnia 1988 r. przysięgała Krawczykowi miłość aż do śmierci. - Ten kościół jest dla mnie wyjątkowy - powiedziała.

Zobaczcie GALERIĘ zdjęć ze ślubu i wesela. Pod nią reszta część artykułu. 

Dzięki Krzysiowi śpi spokojnie

Dzięki modlitwie pani Ewa staje na nogi. - Teraz bezpiecznie śpię w nocy. To jest zasługa Krzysia. Zawsze go proszę żebym miała spokojną noc i bezpieczną. Od jego śmierci te noce naprawdę takie są. Męża brakuje mi cały czas dlatego jestem otoczona jego rzeczami. Niczego z domu nie wróciłam, nawet chodzę w jego zegarku żeby przynosił szczęście. Nawet gdy jestem w hotelu ma ze sobą jego zdjęcia - dodała. 

ZOBACZ: Tak mieszkają GWIAZDY w domu opieki w Skolimowie. Zofia Kucówna pokazała swój pokój [Wideo]

Ewa Krawczyk PŁACZE przed KAMERĄ. Mówi o mężu i lekarzach
Sonda
Czy podoba Ci się suknia śluba żony Krzysztofa Krawczyka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE