Ujawniono datę i miejsce pogrzebu Andrzeja Nowaka z TSA. Poznaj szczegóły

2022-01-27 16:30
Nie żyje Andrzej Nowak, założyciel TSA. Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili!
Autor: AKPA Nie żyje Andrzej Nowak, założyciel TSA. Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili!

Nagła śmierć legendarnego muzyka Andrzeja Nowaka (+62) to ogromny cios nie tylko dla najbliższych artysty, ale również milionów fanów, którzy od lat wiernie słuchali muzyki zespołu TSA i Złe Psy. Rodzina poinformowała o szczegółach pogrzebu, który wydarzy się już jutro. Wydarzenie będzie miało charakter państwowy.

Dokładnie we wtorek, 4 stycznia, media ogłosiły smutną wiadomość o śmierci Andrzeja Nowaka. Założyciel TSA jeszcze nie dawno występował na andrzejkowym koncercie w klubie Muzyczna Owczarnia w Jaworkach. Nic nie zwiastowało, że już niebawem odejdzie z tego świata. Pogrążona w żałobie żona Andrzeja Nowaka, poinformowała o dacie i miejscu jego pogrzebu w mediach społecznościowych.

Zobacz: Nie żyje Andrzej Nowak, lider zespołu TSA. Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili!

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Andrzeja Nowaka?

"Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek, 28 stycznia 2022 od godz. 11. Cmentarz Wojskowy ul. Powązkowska 45, Warszawa. Trwają również przygotowania do transmisji pogrzebu online. Link zostanie udostępniony za kilka dni. Pogrzeb będzie miał charakter państwowy" – czytamy na profilu żony artysty.

Andrzej Nowak urodził się 9 kwietnia 1959 r. w Opolu. W 1979 r. wraz z basistą Tomaszem Zatwarnickim założył heavymetalowy zespół TSA, czyli "Tajne Stowarzyszenie Abstynentów". W latach 80. grał z Tadeuszem Nalepą i Martyną Jakubowicz, współtworzył także sesję I Ching. W 1999 założył zespół Złe Psy.

Sonda
Słuchałeś/łaś muzyki Andrzeja Nowaka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE