Andrzej Sołtysik na urodzinach syna

i

Autor: AKPA/Baranowski

Wyjątkowe urodziny

Andrzej Sołtysik na urodzinach syna. Przebrał się w nietuzinkowy kostium!

Andrzej Sołtysik (55 l.) wybrał naprawdę oryginalne przebranie na 7. urodziny swojego synka! Żona publicysty, Patrycja Sołtysik (32 l.) podzieliła się zdjęciami z urodzinowego przyjęcia, utrzymanego w klimacie filmu, który chyba znają wszyscy. Zwłaszcza tort robił wrażenie! W takim wydaniu Sołtysika to jeszcze nie widzieliście.

Andrzej Sołtysik przebrał się za... dinozaura! Tak świętował urodziny syna

Syn Andrzeja Sołtysika ma już 7 lat! Z tej okazji wspólnie z małżonką, Patrycją Sołtysik, zorganizowali urocze przyjęcie urodzinowe. Nie zabrakło balonów, kolorowych przebrań i przekąsek, a także wspaniałego tortu. Wszystko było utrzymane w klimacie znanego filmu "Park Jurajski". Patrycja Sołtysik podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Opublikowała również zdjęcie, na którym widzimy Andrzeja Sołtysika i Stasia w przebraniach dinozaurów! Chłopiec musiał być zachwycony!

7 lat temu, 9 sierpnia o 21:21 po raz pierwszy wzięłam w ramiona cały mój Świat. Czasem łapię się na tym, że jak to - mój syn już taki duży?! A później sama sobie uświadamiam, że choć czas szybko biegnie i pamiętam dokładnie ten sierpniowy wieczór jakby to było wczoraj… to pamiętam również każdy zwykły dzień, każdy kolejny rok razem i nasze momenty… I tak za nami magiczne siedem lat. Sto lat Synku! To zaszczyt być Twoją Mamą. Wczorajszej imprezy też długo nie zapomnimy! Dużo dinozaurów, wzruszeń, ważnych dla Stasia ludzi i zabawy! Były nawet tance, które jubilat sam zorganizował - napisała Patrycja Sołtysik w mediach społecznościowych.

Kobieta podziękowała też ciociom syna, bez których nie udałoby jej się wyczarować równie magicznego klimatu przyjęcia urodzinowego. W komentarzach posypały się życzenia urodzinowe od fanów oraz przyjaciół Sołtysików ze świata show-biznesu.

Lubicie tematyczne przyjęcia urodzinowe?

40. urodziny braci Mroczków z M jak miłość! Rafał świętował bez Marcina w gronie gwiazd
Sonda
Podobało Ci się przyjęcie urodzinowe syna Andrzeja Sołtysika?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE