Andrzej Sołtysik na urodzinach syna. Przebrał się w nietuzinkowy kostium!

Andrzej Sołtysik (55 l.) wybrał naprawdę oryginalne przebranie na 7. urodziny swojego synka! Żona publicysty, Patrycja Sołtysik (32 l.) podzieliła się zdjęciami z urodzinowego przyjęcia, utrzymanego w klimacie filmu, który chyba znają wszyscy. Zwłaszcza tort robił wrażenie! W takim wydaniu Sołtysika to jeszcze nie widzieliście.

Andrzej Sołtysik na urodzinach syna

i

Autor: AKPA/Baranowski

Andrzej Sołtysik przebrał się za... dinozaura! Tak świętował urodziny syna

Syn Andrzeja Sołtysika ma już 7 lat! Z tej okazji wspólnie z małżonką, Patrycją Sołtysik, zorganizowali urocze przyjęcie urodzinowe. Nie zabrakło balonów, kolorowych przebrań i przekąsek, a także wspaniałego tortu. Wszystko było utrzymane w klimacie znanego filmu "Park Jurajski". Patrycja Sołtysik podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. Opublikowała również zdjęcie, na którym widzimy Andrzeja Sołtysika i Stasia w przebraniach dinozaurów! Chłopiec musiał być zachwycony!

7 lat temu, 9 sierpnia o 21:21 po raz pierwszy wzięłam w ramiona cały mój Świat. Czasem łapię się na tym, że jak to - mój syn już taki duży?! A później sama sobie uświadamiam, że choć czas szybko biegnie i pamiętam dokładnie ten sierpniowy wieczór jakby to było wczoraj… to pamiętam również każdy zwykły dzień, każdy kolejny rok razem i nasze momenty… I tak za nami magiczne siedem lat. Sto lat Synku! To zaszczyt być Twoją Mamą. Wczorajszej imprezy też długo nie zapomnimy! Dużo dinozaurów, wzruszeń, ważnych dla Stasia ludzi i zabawy! Były nawet tance, które jubilat sam zorganizował - napisała Patrycja Sołtysik w mediach społecznościowych.

Kobieta podziękowała też ciociom syna, bez których nie udałoby jej się wyczarować równie magicznego klimatu przyjęcia urodzinowego. W komentarzach posypały się życzenia urodzinowe od fanów oraz przyjaciół Sołtysików ze świata show-biznesu.

Lubicie tematyczne przyjęcia urodzinowe?

40. urodziny braci Mroczków z M jak miłość! Rafał świętował bez Marcina w gronie gwiazd
Sonda
Podobało Ci się przyjęcie urodzinowe syna Andrzeja Sołtysika?
Nasi Partnerzy polecają