Anja Rubik przyleciała do Polski dopiąć ŚLUB na ostatni guzik ZDJĘCIA!

2011-06-20 23:08

Ślub Anji Rubik (28 l.) i Sashy Knezevica (30 l.) z pewnością będzie wydarzeniem roku. Nic więc dziwnego, że modelka już dopina wszystko na ostatni guzik. Aby upewnić się, że wszystko jest już gotowe przyleciała do Polski!

Kiedy na Warszawskim lotnisku zobaczyliśmy Anję Rubik oniemieliśmy z wrażenia. Modelka wyglądała zjawiskowo. Nie ma się w końcu czemu dziwić modelka promienieje bo już za niespełna miesiąc wyjdzie za mąż za modela Sashę Kniezevica.

Jak dowiedział się „Super Express” Anja do Polski przyjechała załatwić ostatnie dokumenty do ślubu.

- Anja przyleciała do Polski pomiędzy zdjęciami do Id z Dawidem Baileyem a kolejną sesją do francuskiego Vogue. Na lotnisku czekała na nią jej przyjaciółka i menadżerka Lucyna Szymańska, która pomaga jej w organizacji ślubu - zdradza znajoma modelki. - Mają tutaj jeszcze kilka spraw formalnych do załatwienia - dodaje.

Patrz też: Anja Rubik wygryzła Anetę Kręglicką!

Ślub Anji to światowe wydarzenie na ceremonii nad Morzem Śródziemnym pojawią się Projektant Karl Lagerfeld (78l.), stylistka gwiazd Rachel Zoe, Leonardo DiCaprio (37 l.) czy Gisele Bundchen (31 l.), Marcin Tyszka (35 l.) i Dawid Woliński (34 l.). Anja będzie miała na sobie suknię zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Petera Dundasa z domu mody Pucci.

Mówi się, że para chce wyrządzić dwa przyjęcia. Jedno huczne dla masy gości gdzieś nad Morzem Śródziemnym i jedno kameralne dla wąskiej grupy znajomych w Nowym Jorku. Prawdopodobnie zdecydują się na klasyczny model obrączek Cartera. My już nie możemy się doczekać kiedy zobaczymy Anję w sukni ślubnej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE