Anna Dymna WYZNAJE: To ja uczyłam Sławomira!

2018-02-23 5:13

Kto by to pomyślał. Sławomir Zapała (35 l.), obecna gwiazda nr 1 polskiej piosenki, jest wychowankiem Anny Dymnej (67 l.). Znana aktorka uczyła go, kiedy ten stawiał pierwsze kroki w showbiznesowym świecie. Legenda telewizji przyznaje "Super Expressowi", że do dziś z zainteresowaniem śledzi jego karierę.

Od kilku miesięcy gwiazda Sławomira błyszczy w najlepsze. Jego hit "Miłość w Zakopanem" ma w internecie już prawie 120 mln odsłon, a inne utwory radzą sobie niezgorzej. Artysta ma już tyle zakontraktowanych koncertów, że w tym roku pobije rekord zagranych imprez. W dodatku on sam został właśnie gospodarzem nowego programu w TVP 2 "Big Music Quiz".

Mimo tak wielkiego sukcesu wciąż niewiele wiadomo o przeszłości tego muzyka. Z informacji dostępnych w internecie możemy dowiedzieć się, że w 2006 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. To właśnie podczas studiów poznała go Anna Dymna. I chociaż od ich pierwszego spotkania minęło sporo czasu, wciąż pamięta swojego wychowanka. - Uczyłam go na pierwszym roku. Był bardzo sympatyczny, pilny, zawsze uśmiechnięty i z ogromną pasją - wspomina go w rozmowie z nami.

Mimo że Sławomir nie wykonuje muzyki bliskiej jej sercu, z uwagą śledzi jego karierę. - Cieszę się, że odnalazł swoją drogę i miejsce. Zawsze trzymam kciuki za moich studentów i czuję radość, gdy robią kariery i są szczęśliwi - dodała gwiazda kina.

Sprawdź: Sławomir wyznaje: całowałem Sochę 14 razy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE