ANNA GERMAN. Irma MARTENS-BERNER po śmierci Anny GERMAN. MATKA Anny GERMAN zmarła w wieku 97 lat

2013-05-04 17:53

ANNA GERMAN ostatni odcinek 10 w piątek, 3.05.2013, w TVP1. W 10 odcinku serialu ANNA GERMAN dramatyczny finał i śmierć Anny German (Joanna Moro). Anna German umiera pozostawiając męża Zbigniewa Tucholskiego (Szymon Sędrowski), 7-letniego syna Zbyszka (Igor Walewski-Sobczuk) oraz swoją matkę, Irmę (Maria Poroszyna). Irma Martens-Berner po śmierci Anny GERMAN - co z matką Anny German? Matka Anny German, Irma Martens-Berner przeżyła 97 lat i umarła w domu na Żoliborzu.

ANNA GERMAN ostatni odcinek 10. Anna GERMAN przed śmiercią na GROBIE OJCA, Eugena GERMANA - ZDJĘCIA >>>

Anna German (Joanna Moro) ma raka. Umiera powoli na mięsaka kości. Mimo wczesnej diagnozy i późniejszych cierpień słynna śpiewaczka nie chciała się leczyć. Unikała lekarzy nawet wtedy, gdy na skórze pojawiały się niepokojące rany.

ANNA GERMAN - więcej o serialu

W 10 odcinku serialu ANNA GERMAN artystka jest już bardzo słaba. Leży w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Przeczuwa, że śmierć jest blisko. Nie myli się. Anna German umiera 25 sierpnia 1982. Mały Zbyszek (Igor Walewski-Sobczuk) zostaje półsierotą, a Zbigniew Tucholski (Szymon Sędrowski) wdowcem. Śmierć Anny German przeżywa również jej matka. Irma Martnens-Berner (Maria Poroszyna) jakiś czas po śmierci córki wprowadza się do swojego zięcia.

Irma, matka Anny German przeżyła 97 lat. Zmarła 30.01.2007 w domu Anny i Zbigniewa na Żoliborzu.

ANNA GERMAN ostatni odcinek 10 w piątek, 3.05.2013, o godz. 20:30 w TVP1.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ANNA GERMAN? Polub nas na FACEBOOKU!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE