Anna Korcz odejdzie z "Na Wspólnej"? Aktorka odniosła się do plotek [Gwiazdozbiór Jaruzelskiej]

2022-06-23 18:12
Anna Korcz odejdzie z Na Wspólnej?
Autor: AKPA/Gałązka Anna Korcz odejdzie z "Na Wspólnej"?

Podczas rozmowy z Moniką Jaruzelską Anna Korcz (54 l.) z rozżaleniem opowiadała o swojej roli w "Na Wspólnej". Aktorka skomentowała również pojawiające się w mediach plotki. W programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" ujawniła, czy zamierza odejść z serialu.

Anna Korcz to absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Występuje przede wszystkim na deskach stołecznych teatrów, jednak, jak przyznała w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej", odrzuciła wiele ról filmowych, które dziś - gdyby mogła cofnąć czas i miała odpowiednie wsparcie - z chęcią by przyjęła. Zyskała ogólnopolską popularność dzięki roli Izabeli Brzozowskiej w "Na Wspólnej", gdzie gra od 2002 roku.

Podczas rozmowy z Moniką Jaruzelską aktorka przyznała, że nieszczególnie podoba jej się to, jak traktowana jest jej serialowa bohaterka. Czy to znaczy, że Anna Korcz odejdzie z "Na Wspólnej"? Aktorka odniosła się do tych pogłosek. 

- Wszystkie te informacje to są zwykłe hejty, plotki. Nie zamierzałam nigdy zrezygnować. Ja jestem w ogóle pracoholikiem. No, gdyby mi Hollywood zaproponowało [rolę - przyp. red.], to bym musiała, niestety, TVN przeprosić, bo bym musiała wyjechać na wiele miesięcy zdjęć. Ale nie, nigdy nie zamierzałam zostawiać TVN-u, a tym bardziej serialu - opowiadała Korcz.

Wygląda na to, że fani aktorki nie mają powodów do zmartwień, a postać Izabeli Brzozowskiej nie zniknie w "Na Wspólnej". Podczas programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" Anna Korcz zdradziła również, jak wyglądało jej życie prywatne i uczuciowe. Mówiła o nieudanych małżeństwach (przypomnijmy - aktorka jest po dwóch rozwodach, z Robertem Korczem i Pawłem Pigoniem), które odcisnęły piętno na jej psychice i zostawiły rany w sercu. 

Sprawdź również: Artur Barciś porównuje znanego polityka do Czerepacha z "Rancza". Wytyka mu kłamstwo [Gwiazdozbiór Jaruzelskiej]

Całą rozmowę Moniki Jaruzelskiej z Anną Korcz obejrzycie poniżej. Program dostępny jest na kanale "Super Express 2" na platformie YouTube.

Zobacz zdjęcia z programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" z Anną Korcz!

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE