Anna Mucha dostała ostrzeżenie, że WYRZUCĄ JĄ z "M jak miłość"! Szokujące doniesienia!

2022-01-10 22:00
Anna Mucha dostała ostrzeżenie, że wyrzucą ją z M jak miłość!
Autor: AKPA Anna Mucha dostała ostrzeżenie, że wyrzucą ją z "M jak miłość"!

Anna Mucha udzieliła właśnie wywiadu, w którym opowiedziała o kulisach swojej pracy na planie w dobie pandemii. W rozmowie pojawił się też temat Barbary Kurdej-Szatan, której Anna Mucha okazała publiczne wsparcie po aferze ze strażą graniczną. Aktorka przyznała, że dostała ostrzeżenie dotyczące swojej dalszej przyszłości w "M jak miłość". Poznajcie szczegóły!

Anna Mucha rozmawiała z "Party" o warunkach pracy w dobie pandemii. Dziennikarze spytali jej, czy aktorzy muszą przed wejściem na scenę okazać paszporty covidowe. Celebrytka przyznała, że zarówno ona, jak i pozostali jej koledzy po fachu, doskonale wiedzą, kto posiada taki dokument, a kto nie.

-  Mimo, że mam szczepienie, dodatkowo jestem regularnie poddawana testom na COVID-19 na planie "M jak miłość", co pozwala nam kręcić nowe odcinki – mówi Anna Mucha.

NIE PRZEGAP: Namawiali Gadomskiego na zmianę testamentu i izolowali od ludzi. Teraz dwie osoby odpowiedzą za jego śmierć!

Aktorka przyznaje, że jest zwolenniczką szczepień. Uważa jednak, że aktorzy i celebryci nie są osobami, które powinny wypowiadać się w tej kwestii. Anna Mucha radzi, by zaufać medycznym ekspertom. 

W dalszej części rozmowy pojawił się temat skandalu z Barbarą Kurdej-Szatan, po którym aktorka została wyrzucona z TVP i z serialu "M jak miłość". Anna Mucha była jedną z nielicznych znanych osób, która otwarcie okazała jej wsparcie. Córka aktorki nie była zachwycona postawą matki. Ostrzegła ją, że wyrzucą ją za to z pracy.

– Kiedy wydarzyło się to, co się wydarzyło, siedziałam w restauracji z córką. Nakreśliłam jej całą sprawę i kontekst. Moja córka, po chwili namysłu, z przerażeniem krzyknęła: "Mamo, przecież i ciebie zaraz wywalą! O Boże, po co musiałaś to skomentować. Ale… przecież nie mogłaś postąpić inaczej, bo to jest ciocia Basia!". Dokładnie, nie mogłam postąpić inaczej – wyznaje gwiazda "M jak miłość".

Anna Mucha przyznaje, że Barbara Kurdej-Szatan od lat jest jej przyjaciółką. Aktorka uważa, że musimy wspierać bliskie osoby, a zwłaszcza wtedy, gdy popełniają błędy.

– Dopóki będziemy hołdować takim wartościom, dobro zawsze zwycięży – stwierdziła gwiazda "M jak miłość".

NIE PRZEGAP: Kobieta walcząca z mężem o dzieci PŁACZE, a Elżbieta Jaworowicz TAŃCZY do piosenki "ŻONO MOJA"! Szokujące sceny!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE