Szaleniec zaatakował w święta Annę Muchę! Wstrząsające zdjęcie trafiło do sieci!

2021-04-06 19:35
Anna Mucha
Autor: AKPA Anna Mucha

Święta powinny być czasem miłości i radości, tego niestety nie może powiedzieć Anna Mucha. Gwiazda "M jak miłość" relacjonowała w sieci poszukiwania otwartego sklepu, nie mogła jednak przewidzieć, że zostanie zaatakowana przez szaleńca. Pod adresem aktorki poleciały takie bluzgi, że aż więdną uszy! Wstrząsające zdjęcie trafiło do sieci!

W Wielką Sobotę Anna Mucha szykowała się do spędzenia w rodzinnym gronie świąt. Gwiazda "M jak miłość" w godzinach popołudniowych zorientowała się jednak, że brakuje jej kilku produktów. Intensywnie zaczęła szukać otwartego sklepu w stolicy, a swoje poszukiwania relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Udało jej się znaleźć czynną piekarnię, jednak jej celem był sklep spożywczy.

NIE PRZEGAP: Matka dzieci Karolaka obrzydliwie o śmierci Krzysztofa Krawczyka! Jest potężna afera, to nie mieści się w głowie!

- Chleb jest i będzie w Warszawie, za to cholera jasna spożywczak zamknięty - podsumowała Anna Mucha.

Gwiazda "M jak miłość" postanowiła poprosić fanów o pomoc i zapytać, gdzie znajdzie otwarty sklep, w którym będzie mogła kupić produkty, których jej zabrakło.

- Gdzie w Warszawie ateiści, agnostycy i innowiercy robią zakupy w święta? Wody szukam, gałki muszkatołowej szukam - spytała Anna Mucha.

Anna Mucha zaatakowana! Szaleniec zbluzgał gwiazdę "M jak miłość"

Ostatecznie Anna Mucha osiągnęła swój cel i znalazła otwarty sklep. Swoim sukcesem pochwaliła się oczywiście na Instagramie.

- No to update ze świątecznych warszawskich ulic (…) Azjaci nas uratują, jest całkiem nieźle zaopatrzony sklep i ten sklep rzeczywiście jest zawsze albo prawie zawsze jest czynny. I tak jak powiedziałam, jest całkiem nieźle zaopatrzony nie tylko w polskie specjały, ale także azjatyckie. Gdyby komuś już żur bokami wychodził – mówiła wyraźnie zadowolona gwiazda "M jak Miłość".

NIE PRZEGAP: W Lany Poniedziałek do Edyty Górniak dotarły wstrząsające wiadomości. Zalana łzami błaga fanów o jedno

Nie mogła jednak przewidzieć, że jej relacja spotka się z tak skrajnymi emocjami wśród widzów. W święta Anna Mucha dostała szokującą wiadomość od szaleńca, w której ostro ja zaatakował. Tak ją zbluzgał, że aż trudno uwierzyć.

- K**onie telewizyjny stań za ladą 12 h, zobaczymy czy będziesz lodziaro taka mądra. Bym cię spotkał na ulicy to bym ci napluł prosto w pysk, dz**ko – napisał szaleniec w wiadomości.

Anna Mucha udostępniła ją na swoim Instagramie i odpowiedziała sfrustrowanemu mężczyźnie na jego wulgarną wiadomość.

- W czasie przepełnionym miłością do bliźniego ja również życzę Wam wesołych świąt… – napisała gwiazda "M jak miłość" udostępniając screen wulgarnej wiadomości szaleńca. Zobaczcie ją na zdjęciu niżej!

NIE PRZEGAP: Automatyczna sekretarka zarejestrowała wstrząsające nagranie. Krzysztof Krawczyk płakał i pytał, dlaczego mu to robi

Anna Mucha Instagram
Autor: Anna Mucha Instagram Anna Mucha Instagram
Anna Mucha udaje orgazm
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE