Gigantyczna afera! Młodszy partner grozi Annie Popek i chce od niej pieniędzy!

2022-01-08 13:28
Anna Popek ma poważne problemy z byłym kochankiem. Tomasz Krupa grozi jej i chce pieniędzy
Autor: AKPA/YouTube Anna Popek ma poważne problemy z byłym kochankiem. Tomasz Krupa grozi jej i chce pieniędzy

53-letnia Anna Popek zdecydowanie będzie żałować krótkiego romansu z młodszym o 11 lat fotografem. Tomasz Krupa opublikował w sieci nagranie, na którym grozi byłej partnerce pozwem i chce od niej ogromnych pieniędzy. Mężczyzna wyraził też nadzieję, że stać ją na spore odszkodowanie, którego się domaga. Kupi sobie za nie "zaj***isty motor", ale to nie jedyne "pilne" wydatki, na które potrzebuje kasy od dziennikarki... Poznajcie szokujące kulisy tej afery.

Anna Popek i Tomasz Krupa rozstali się jesienią 2020 roku po niespełna rocznym romansie. Początkowo dziennikarka nie komentowała tego w kolorowej prasie, z czasem jednak zaczęła się otwierać ws. przyczyn rozstania.

- Miały miejsce pewne sytuacje związane z moją osobą. Chodziło o współpracę biznesową. Wiem, że pan Tomasz powoływał się na związek ze mną. Musiałam więc uprzedzić ewentualnych kontrahentów, że nie należy łączyć naszych nazwisk w żaden sposób - przyznała Anna Popek pod koniec ubiegłego roku w rozmowie z "Twoim Imperium".

NIE PRZEGAP: Chciał WYSIKAĆ SIĘ na stół w DDTVN, Ohme błagała, by przestał! Powalające nagranie!

Tygodnik skontaktował się też z byłym partnerem dziennikarki, który przedstawił swoją wersję wydarzeń, zgodnie z którą to on zakończył tę relację.

- Zerwałem zaręczyny w grudniu zeszłego roku. Potem wracaliśmy do siebie kilka razy, bo byłem bardzo zakochany w Ani. W końcu z różnych powodów uznałem, że nie możemy być razem. Za moją decyzją nie stała inna kobieta - mówił fotograf.

Teraz Tomasz Krupa zamieścił na YouTube nagranie, na którym grozi byłej partnerce sprawą sądową. Mówi o niej używając inicjałów A.P., bo - jak stwierdził - nie chce być posądzony o oczernianie. Co ciekawe w opisie filmu wprost zamieścił jej imię i nazwisko.

NIE PRZEGAP: Nasz nowy dom: pani Justyna nie żyje, była samotną matką. Co teraz dzieje się z jej dziećmi?

- Rozstając się z panią A.P., zostałem oczerniony (...). Pani Aniu, otóż wypowiedziała się pani bardzo niefajnie w mediach na mój temat i do tej pory nie raczyła pani sprostować tej wypowiedzi. Zapewniam panią, że poniesie pani konsekwencje tego czynu. Jest już uruchomiona procedura, która ma do tego doprowadzić - grozi Tomasz Krupa.

Oświadczył też, że będzie domagał się od niej wysokiego odszkodowania, które w części przeznaczy na motocykl. Pieniądze przydadzą mu się też na utrzymanie córki z poprzedniego związku...

- Mam nadzieję, że panią stać na odszkodowanie, którego oczekuję od pani. Częściowo będzie to oczywiście przeznaczone na cele charytatywne, ale tylko częściowo - za resztę kupię sobie zaje*isty motocykl i moja córka też potrzebuje pieniędzy, więc mam na co wydawać kasę - mówi Tomasz Krupa.

Współczujecie jej?

NIE PRZEGAP: Sfotografowali Joannę Liszowską bez peruki i doczepianych włosów! Na widok tego, jak wygląda PADNIECIE! [ZDJĘCIA]

Sonda
Komu w tej sytuacji współczujecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE