Anna Przybylska nazywa się jak zmarła aktorka

i

Autor: Anna Przybylska/Instagram

Jubileusz

Anna Przybylska na 40-leciu Fasolek. Jabłczyńska pokazała nagranie

2023-05-26 22:15

Zespół Fasolki ma 40 lat. W warszawskim Teatrze Palladium odbył się pierwszy z dwóch jubileuszowych koncertów, na którym pojawiły się byłe gwiazdy dziecięcej grupy prowadzonej przez Ewę Chotomską i Andrzeja Marka Grabowskiego oraz kompozytora Krzysztofa Marca, czyli słynnego Pana Tik-Taka. Wśród byłych dziecięcych gwiazd Fasolek znalazł się m.in. Anna Przybylska.

Nie chodzi tu jednak o hologram ze zmarłą w 2014 roku aktorką. Po prostu to zbieżność imienia i nazwiska. Była gwiazda Fasolek ma takie same personalia jak gwiazda "Złotopolskich". Anna Przybylska z Fasolek także jest aktorką, zagrała m.in. "Przyjaciółkach", "O mnie się nie martw" i "Diagnozie". 

W czasie jubileuszu 40-lecia Fasolek oprócz pana Tik-Taka, Ciotki Klotki i Profesora Ciekawskiego pojawili się także: Joanna Jabłczyńska, Dominik Koniusz, Grzegorz Hardej, czy Edwin Grelow. Na scenie wybrzmiały takie przeboje jak: "Myj zęby", "Mydło lubi zabawę", "Witaminki", "Każdy ma jakiegoś bzika", "Bursztynek" i wiele innych.

- Gdy obudzicie mnie w nocy i puścicie piosenkę „Czarownica z księżyca” czy „Czuję głód” to nadal zatańczę te układy z zamkniętymi oczami 😎 gdy słyszę wstęp do „Myj zęby” siedząc za kulisami 40-lecia @zespolfasolki to przeżywam mikrozawał, że nie weszłam na scenę na czas 🤪 Fasolką zostaje się na całe życie i z dumą nosi tę koszulkę 💪🏻 To nie tylko przygoda życia, ale niezwykle duża i ważna część mojego dzieciństwa, której wiele zawdzięczam 🥹 100 lat - napisała Joanna Jabłczyńska i pokazała swoich dawnych kolegów z zespołu po latach.

Joanna Jabłczyńska w skąpym bikini wdzięczy się do aparatu na plaży. "Ależ ciało! Ogień". Zobacz seksowne zdjęcia

Sonda
Lubisz piosenki zespołu Fasolki?
Nasi Partnerzy polecają