Joanna Jabłczyńska w skąpym bikini wdzięczy się do aparatu na plaży

i

Autor: Instagram/ Joanna Jabłczyńska

Boskie ciało polskiej aktorki

Joanna Jabłczyńska w skąpym bikini wdzięczy się do aparatu na plaży. "Ależ ciało! Ogień". Zobacz seksowne zdjęcia

2022-08-27 12:01

Joanna Jabłczyńska pozuje w skąpym bikini na jednej z plaż w Kopenhadze. Aktorka wybrała się tam na krótki wypad i postanowiła skorzystać z okazji, że do plaży miała blisko. Na Instagramie podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym pozuje w skąpym bikini w cętki, prezentując swoją smukła figurę. Fani nie mogą wyjść z podziwu. - Ależ ciało! Ogień! - piszą w komenatrzach.

Dzień dobry TVN i Pytanie na śniadanie toczą batalię o widzów

Joanna Jabłczyńska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W branży działa od dziecka i ma na swoim koncie występy w czołowych polskich filmach i serialach. Obecnie fani mogą podziwiać jej talent w serialu "Na Wspólnej". Jednak mimo swojej pasji do aktorstwa, którą z powodzeniem rozwija od lat, Jabłczyńska skończyła studia prawnicze i z powodzeniem prowadzi kancelarię.

Jabłczyńska w skąpym bikini prezentuje swoje smukłe ciało

Joanna, korzystając z kilku dni wolnego, wybrała się na krótki wypad do Kopenhagi. Okazało się, że tam pogoda spłatała figla i zamiast padać, było słonecznie. W związku z tym aktorka wskoczyła w kostium kąpielowy i poszła na tamtejszą plażę. Kadry z podboju kopenhaskich plaż można podziwiać na Instagramie aktorki. Joanna Jabłczyńska pochwaliła się zdjęciem, na którym widać, jak pozuje w bikini. Dwuczęściowy strój kąpielowy w cętki doskonale podkreśla zgrabną figurę aktorki. Docenili to również jej obserwatorzy, którzy nie mogą wyjść z podziwu. Fani chwalą nie tylko smukłe ciało Jabłczyńskiej, ale również naturalność, jaką pokazuje w mediach społecznościowych.