Joanna Jabłczyńska

i

Autor: Joanna Jabłczyńska/Instagram Joanna Jabłczyńska

Wyglądała obłędnie!

Joanna Jabłczyńska na imprezie pokazała się z przystojniakiem. "To wszystko wymknęło spod kontroli"

2022-07-31 8:10

Joanna Jabłczyńska (37 l.) pojechała na ślub znajomych i to ona właśnie skradła uwagę wszystkich gości. Wszystko za sprawą swojej kreacji i partnera, którego zabrała ze sobą. Nie można było oderwać od niej wzroku!

Joanna Jabłczyńska nie ma zbyt wielu projektów telewizyjnych i filmowych. Od lat jest wierna serialowi "Na Wspólnej", w którym gra Martę Hoffer. Jednak aktorka realizuje się na innych polach, a jakiś czas temu przeprowadziła się na wieś, gdzie wiedzie życie blisko natury. Czasami jednak lubi wskoczyć w super kreację i zadać szyku na imprezie. Tym razem wybrała się na ślub i wesele przyjaciół. Celebrytka przyćmiła samą pannę młodą!

Na Wspólnej. Pierwsze spotkanie Kasi z macochą Darka! Justyna wyśmieje przy niej Żbika, ale Zakościelny ją załatwi

Joanna Jabłczyńska wyglądała jak milion dolarów

Joasia postawiła na krótką sukienkę w kolorze fuksji. Kreacja podkreślała jej zgrabną figurę i odsłaniała ramiona. Do tego aktorka założyła srebrne szpilki, które podczas wesela zamieniła na wygodne klapki. Delikatny makijaż i lekka fryzura dopełniły całości i w efekcie Jabłczyńska przyćmiła samą pannę młodą. Wszyscy patrzyli tylko na aktorkę.

Jabłczyńska z przystojniakiem u boku

Wszyscy zwrócili uwagę na Joasię z jeszcze jedno powodu. Na imprezę nie przyszła sama... U jej boku pojawił się pewien przystojniak, który nie jest jej mężem.  "Mój osobisty Agent 007 ? @patrykwolskimanagement do zadań najbardziej specjalnych ?", napisała pod zdjęciem. Okazuje się, że to jej menager, Patryk Wolski, z którym od lat się przyjaźni. Para świetnie bawiła się do białego rana, a aktorka złapała ślubną wiązankę, a Patryk muszkę pana młodego... "Taka (!) impreza ? zostaję do środy ? No i trochę się to wszystko wymknęło spod kontroli ➡️ Panna Młoda wręcz wręczyła mi ten bukiet ?? No i Patyś stanął na wysokości zadania ??No i wyszła taka sytuacja ??‍♀️??‍♀️", napisała Jabłczyńska.

Sonda
Podoba ci się Joanna Jabłczyńska w takiej kreacji?
Nasi Partnerzy polecają