Paweł i Jeremi Małaszyńscy

i

Autor: Paweł Małaszyński/Instagram Paweł i Jeremi Małaszyńscy

Musicie to zobaczyć!

Paweł Małaszyński chwali się synem. Do kogo chłopak jest podobny?

2022-07-30 17:15

Paweł Małaszyński (46 l.) rzadko pokazuje swoją rodzinę i strzeże swojej prywatności. Teraz jednak aktor postanowił sprawić swoim fanom sporą niespodziankę i pochwalił się dorosłym już synem. Fani zastanawiają się, do którego z rodziców jest podobny.

Widzowie ostatnio mogli oglądać aktora na małym ekranie w serialu "Przyjaciółki", a teraz gra w "Stuleciu winnych". Wkrótce pojawi się też film z udziałem Pawła Małaszyńskiego "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun". Do tego występuje też na scenie z zespołem Cochise. Grafik aktora jest napięty, ale każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoją rodziną. Rzadko jednak o niej opowiada, czy pokazuje w mediach społecznościowych, jak robi to sporo jego kolegów. 

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Małaszyński pokazał syna

Paweł Małaszyński nie ma w zwyczaju chwalenia się swoim życiem prywatnym w sieci. Bardzo chroni prywatność dwójki swoich pociech: syna Jeremiasza (18 l.) i córki Lei (8 l.). Teraz jednak postanowił zrobić wyjątek. Aktor na Instagrama wrzucił zdjęcie z synem, który jest już dorosłym mężczyzną. Fani są zachwyceni i nie mają wątpliwości, że Jeremiasz to cała mama, Joanna Chitruszko.

"Coś tam z taty jest ale jednak cała mama. Piękny młody❤️"

"Syn podobny do mamy?❤️"

"Mlody do mamy podobny!"

"Jeremy to cała mama ? Cudni jesteście❤️"

Joanna Chitruszko, Paweł i Jeremi Małaszyńscy

i

Autor: AKPA/Podlewski, Paweł Małaszyński/Instagram Joanna Chitruszko, Paweł i Jeremi Małaszyńscy
Sonda
Też uważasz, że syn Małaszyńskiego jest podobny do mamy?
Nasi Partnerzy polecają