Agnieszka Kaczorowska otwarcie o powiększeniu rodziny. To spore zaskoczenie

2022-07-30 15:51

Agnieszka Kaczorowska (30 l.) jest mamą dwóch córeczek. Aktorka nie ukrywa, że to właśnie macierzyństwo jest w tym momencie dla niej najważniejsze. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy celebrytka planuje powiększenie rodziny. W końcu zdecydowała się powiedzieć, jak wygląda prawda.

Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: AKPA/Niemiec Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jest najbardziej znana z roli Bożenki w serialu "Klan". Teraz aktorka skupiła się na mediach społecznościowych, gdzie zarabia na reklamowaniu szeregu produktów, w większości tych związanych z macierzyństwem. W końcu świetnie odnajduje się w roli dwóch małych córeczek Emilii (3 l.) i rocznej Gabrysi. Ostatnio pojawiły się pytania fanów, czy ich ulubienica nie spodziewa się kolejnego dziecka. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia, na którym mąż Agnieszki, trzyma rękę na jej brzuszku. Celebrytka postanowiła powiedzieć jaka jest prawda. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo

Agnieszka Kaczorowska nie korzysta z pomocy niani

Agnieszka na co dzień skupia się na wychowaniu swoich córeczek. Jest zachwycona macierzyństwem. Jednak oprócz tego ma też swoje obowiązki zawodowe. Jak sama przyznała czasami bywa ciężko z organizacją wszystkiego, ale wspólnie z mężem Maciejem zdecydowali, że nie będą korzystali z pomocy niani.

- Nie korzystamy z pomocy niani i jest to nasz świadomy wybór, bo sami chcemy wychowywać nasze córki. Moja mama nam pomaga, ale sama nadal pracuje, więc to wszystko nie jest takie łatwe do zorganizowania - powiedziała w rozmowie z Party. 

Czy Agnieszka Kaczorowska chce kolejne dziecko?

Wszyscy jednak zastanawiają się, czy aktorka jest gotowa na powiększenie rodziny. Okazuje się, że wspólnie  z mężem planują kolejne dziecko, ale na pewno nie teraz. 

To ostatnie słowo chyba jeszcze nie padło. Planujemy więcej dzieci, ale nie teraz. Może jak obie dziewczynki będą już w przedszkolu? A może jeszcze później? Zobaczymy (...) Bycie rodzicem córek jest wspaniałe. Mimo to jestem ciekawa, jak to by było, gdybyśmy mieli jeszcze chłopca. Ale to wyłącznie ciekawość, a nie pragnienie. Moja siostra ma trzy córki, ja mam dwie, więc po mojej stronie nie ma chłopców. Byłoby naprawdę fajnie, jakby pojawił się w rodzinie taki rodzynek. Dołożylibyśmy wszelkich starań, aby wyrósł na wspaniałego mężczyznę - wyznała. 

Sonda
Agnieszka Kaczorowska to dobra aktorka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają