Ania Wyszkoni schudła. Pochwaliła się płaskim brzuchem

i

Autor: AKPA Ania Wyszkoni schudła. Pochwaliła się płaskim brzuchem

Anna Wyszkoni sporo schudła. Fani z niedowierzaniem szukają jej brzucha. Zdjęcie motywuje do ćwiczeń

2021-05-06 10:36

Anna Wyszkoni od wielu lat może pochwalić się nienaganną sylwetką. Piosenkarka dba o swoje ciało i kondycję. Zawsze mogła bez obaw eksponować swoje wdzięki w pięknych kreacjach, które potrafiły sporo odsłonić. Wyszkoni coraz ciężej trenuje i daje to niesamowite efekty! Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym fani z niedowierzaniem szukają jej brzucha! Ta fotka to najlepszy motywator. Sami zobaczcie, jak piosenkarka schudła. Można tylko pozazdrościć wytrwałości.

Ania Wyszkoni zdobyła popularność śpiewając w zespole Łzy (w latach 1996–2010). W końcu zdecydowała się na karierę solową. Ma syna Tobiasza, z małżeństwa z Adamem Pigułą, z którym jest rozwiedziona. Związała się ze swoim menedżerem, Maciejem Durczakiem, z którym ma córkę Polę. Do show-bizensu powróciła w zupełnie innej roli. Okazało się, że wokalistka zna się również na projektowaniu wnętrz. 7 marca 2021 w Polsacie zadebiutował program pt. "Design Dream. Pojedynek na wnętrza", a wraz z nim Wyszkoni jako gospodyni show. Artystka świętuje 25-lecie swojej pracy artystycznej, w wywiadzie dla "Super Expressu" podsumowała burzliwy czas i rozstanie z zespołem Łzy. Wyszkoni ciężko pracuje nad swoją sylwetką. Najnowsze zdjęcie gwiazdy zaskoczyło jej fanów. Piosenkarka pokazała umięśniony brzuch. Internauci są w szoku! Podziwiają, ale zastanawiają się, dlaczego gwiazda chce coś jeszcze poprawiać w i tak szczupłej sylwetce. Anna Wyszkoni wyjaśniła:

Sporo ostatnio ćwiczę. Poprawiam tym swoją sylwetkę, ale przede wszystkim pracuję tak nad swoimi emocjami, które, dzięki wysiłkowi, łatwiej mi ustabilizować.

Gorące wakacje Julii Wieniawy. Aktorka pokazała piękne ciało!

ZOBACZ: Anna Dymna tragicznie doświadczona przez los. Proponowano jej leczenie psychiatryczne. Dlaczego odmówiła?

Piosenki, które znacie z seriali. Czy rozpoznasz serial po fragmencie utworu?

Pytanie 1 z 10
Z jakiego serialu pochodzi utwór Jacka Cygana: "Z jednej tkaniny wszyscy jesteśmy, co się wyciera, strzępi przez lata"?