Antek Królikowski

i

Autor: papara18 Antek Królikowski

Mamy wideo

Antek Królikowski już po przesłuchaniu. Opuścił komendę z uśmiechem na twarzy

2023-03-09 8:48

Antek Królikowski (34 l.) na 9 marca miał wyznaczony termin przesłuchania w sprawie wydarzeń z 18 lutego 2023 roku. To właśnie wtedy, podczas kontroli drogowej, narkotest wykazał, że zażywał substancje odurzające – THC. Jaką linię obrony wybrał i czy znany adwokat będzie dla niego ratunkiem?

Antek Królikowski zaraz po wspomnianym zdarzeniu tłumaczył, że obecność narkotyków w jego organizmie związana jest z chorobą. Wydał nawet oświadczenie w którym zasugerował, że kontrola policji nie była przypadkowa. "Do zatrzymania doszło ok. 16 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze, z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli. Alkotest wykazał, że jestem trzeźwy. Jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam moje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru" – napisał na Instagramie. 

Według naszej wiedzy, Antek zatrudnił adwokata, który specjalizuje się w sprawach związanych z marihuaną i jest aktywistą prolegalizacyjnym.

Antek Królikowski stawił się na komendzie

Na 9 marca wyznaczono termin przesłuchania Antka Królikowskiego przez policjantów. Prokuratura, która bada jaką marihuanę zażył aktor, czeka na wyniki badań toksykologicznych. 

Uprzejmie informuję, że prokuratura oczekuje na wyniki badań toksykologicznych i opinię biegłego w tym zakresie - poinformowała nas Aleksandra Skrzyniarz z PO w Warszawie.

Od tych wyników zależy, jakie zarzuty może usłyszeć aktor. Antek Królikowski pojawił się na komendzie o 9.25. Jego twarz zakrywała maseczka, trudno było go rozpoznać. Przed wejściem na komisariat, nie zdecydował się na żaden komentarz.

Antek Królikowski po przesłuchaniu

Antek Królikowski był przesłuchiwany przez ponad 2 godziny. Opuścił komendę wyjściem z tyłu, by uniknąć fotoreporterów. Wyglądał jednak na zadowolonego. W stronę domu odjechał jako pasażer luksusowego mercedesa.  Po zdarzeniu w lutym, stracił bowiem prawo jazdy

Antek Królikowski zatrzymany przez policję
Sonda
Czy jesteś za legalizacją marihuany w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany