Aktor przyłapany

Antek Królikowski rzucił alkohol. Tak teraz odreagowuje stres [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2023-03-13 14:15

Antek Królikowski (34 l.) ma zły czas. I to od ponad roku. Ostatnio jednak poza prywatnymi kłopotami na jego głowę spadły też problemy z prawem. Aktor, który kiedyś kochał imprezy, zapewnia, że od dawna dobrze się prowadzi. Leczy stwardnienie rozsiane, rzucił alkohol. I jak widać, dba o formę na siłowni. Zobaczcie zdjęcia.

Gdy wydawało się, że w jego życiu wystarczy już zamieszania i stresów, w lutym Antek Królikowski został zatrzymany przez policję, a testy narkotykowe wykazały, że korzysta z marihuany. I choć wyjaśnia, że to medyczny środek kupowany w aptece, usłyszał na policji zarzut prowadzenia auta pod wpływem substancji odurzającej. Oliwy do ognia dolała w weekend Joanna Opozda, która w ostrym wpisie w Internecie zarzuciła Antkowi i jego partnerce, że próbują ją zniszczyć.

Stresów ma więc co niemiara. A wiadomo, że jednym z najlepszych sposobów na jego rozładowanie jest sport. Po trudnych tygodniach Antek Królikowski został zauważony na siłowni w pobliżu swojego mieszkania. Aktor wylewał z siódme poty korzystając z orbitreka. To właśnie aktywność wymagająca umiarkowanego wysiłku, taka jak spacery, jazda na rowerze czy pływanie, jest zalecana przy jego chorobie

Antek Królikowski rzucił alkohol

Jeszcze kilka lat temu Antek zapewne rozładowywał by stres w inny sposób. Wtedy kochał imprezy. Jak jednak przekonuje, od kiedy leczy objawy stwardnienia rozsianego medyczną marihuaną, zrezygnował z alkoholu.

„Od ostatniego rzutu w 2021 zacząłem stosować marihuanę w celu niwelowaniu objawów choroby, w tym stanów depresyjnych, poprawy ogólnego samopoczucia, niwelowania stanów zapalnych, leczenia bezsenności, w tym poprawy jakości snu. Marihuana pomogła mi dodatkowo zrezygnować z używania alkoholu” – zeznawał na policji.

Zobaczcie w naszej galerii najnowsze zdjęcia Antka Królikowskiego z siłowni:

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają