Arek Braxton: Miałem wiele kobiet, ale z żoną mam najlepszy seks!

i

Autor: Materiały prasowe

Arek Braxton: Miałem wiele kobiet, ale z żoną mam najlepszy seks!

Arek Braxton (51 l.), to lubiany prezenter telewizyjny oraz wokalista znany z utworów: „Niebo”, „Tropikalna”, „Ona niebezpieczna”, „Baila” czy podbijającego właśnie listy przebojów numeru „Hej Moja Piękna”. Muzyk przyznaje, że w młodości miał wiele kobiet, ale dopiero jak poznał swoją żonę Edytę zrozumiał, czym jest prawdziwa miłość i namiętność.

Braxton nie ukrywa, że przez wiele lat prowadził dość frywolny tryb życia. Jak każdy muzyk korzystał z różnych uciech pełnymi garściami i przebierał w kobietach. Dopóki na jego drodze nie stanęła jego ukochana żona Edyta. Przy niej się ustatkował i zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni. Teraz jest przykładnym mężem i ojcem.

- Kiedyś nie byłem tak poukładany jak dziś. Zawsze otaczał mnie wianuszek kobiet, które kusiły swoimi wdziękami. Zdarzało mi się korzystać z niezobowiązujących przygód. Zmieniłem się dopiero przy Edycie. Jak tylko ją poznałem wiedziałem, że to kobieta mojego życia, dla której warto się starać i być przyzwoitym facetem - opowiada „Super Expressowi” Arek.

Jego małżeństwo trwa już jedenaście lat, a z żoną doczekali się synka Miłosza (10 l.). Celebryta twierdzi, że żony nie zamieniłby już na żadną inną kobietę.

- Edyta jest cudowna. Choć nie brakuje między nami sprzeczek to nie wyobrażam sobie życia bez niej. Łączy nas podobne poczucie humoru i oczywiście cudowny seks. Z żadną kobietą nie było mi tak wspaniale jak z nią, dlatego długo się nie zastanawiałem i ślub wzięliśmy już na samym początku naszej znajomości - wyznaje zadowolony ze swojego życia intymnego muzyk.

- Dobry seks scala każdy związek. W naszej sypialni nie brakuje miłości i namiętności, ale też wzajemnego zrozumienia. Kiedy miałem problem z nerkami i przeszedłem operację nasze życie intymne musiało zejść na dalszy plan. Na szczęście wszystko wróciło do normy i znów cieszę się aktywnym życiem, w tym również udanym seksem - dodaje Arek Braxton.

Muzyk stara się robić drobne przyjemności swojej kobiecie, a od czasu do czasu zabiera ją również na romantyczne randki i kolacje przy świecach.

- Lubię zadbać o odpowiedni nastrój, żeby w nasze życie nie wdarła się rutyna - uśmiecha się gwiazdor.

Arek Braxton po premierze „Dziewczyn z Dubaju”: Nie mogę się otrząsnąć”
Sonda
Seks bez zobowiązań to dobre rozwiązanie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE