Artur Barciś błaga fanów o pomoc. Wystosował dramatyczny apel. Zostało coraz mniej czasu

i

Autor: AKPA/Baranowski

Pomożecie?

Artur Barciś błaga fanów o pomoc. Wystosował dramatyczny apel. "Zostało coraz mniej czasu"

2022-11-17 19:29

Artur Barciś (66 l.) ma wielką prośbę do swoich fanów! Aktor, który niejednokrotnie angażował się w akcje pomocy potrzebującym, tym razem postanowił wesprzeć zbiórkę organizowaną dla małej Igi. Dziewczynka, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i ma coraz mniej czasu, aby zawalczyć o zdrowie. Potrzebne są pieniądze na terapię genową, która jest jedną z najdroższych na świecie. Aktor znów udowadnia, że ma wielkie serce!

Artur Barciś prosi fanów o pomoc dla małej Igi. Dziewczynka cierpi na SMA. "Najdroższy lek na świecie"

Artur Barciś ostatnio kwestował na warszawskich Powązkach, zbierając środki na odnowę cmentarnych zabytków. Teraz aktor ponownie postanowił wesprzeć potrzebujących. Do swoich fanów zaapelował o wpłacanie pieniędzy na zbiórkę na leczenie 4-letniej Igi, cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynka każdego dnia walczy o życie, aby jednak wrócić do zdrowia, konieczna jest terapia genowa.

To jeden z najdroższych leków na świecie, dlatego rodzice małej Igi zwrócili się o pomoc w zebraniu niezbędnej kwoty w postaci ponad 9 milionów złotych. Historia małej Igi poruszyła aktora znanego m.in. z roli w serialu "Ranczo" do tego stopnia, że link do zbiórki zamieścił na swoim profilu na Facebooku. Znajdziecie go poniżej!

Artur Barciś jest pierwszy, aby wyciągnąć pomocną dłoń do tych, którzy jej potrzebują. Aktor sam miał poważne kłopoty ze zdrowiem! Zdradził, że zmagał się z myślami samobójczymi. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Artur Barciś to dobry aktor?
Tak "Niezapomniani" kwestowali na Powązkach. Wszystkich Świętych 2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany